MENU
1

Alyvos filtras BOSCH F 026 407 152

Alyvos filtras BOSCH F 026 407 152

Specifikacija:

GamintojasBOSCH
KodasF 026 407 152
Filtro tipasFiltro įdėklas
Aukštis [mm]105
Išorinis skersmuo [mm]82
8.48 Kaina nurodyta su PVM
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
252959815DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Alyvos filtras FILTRON OM614
1.74
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras JPN 10F9031-JPN
3.04
(Kaina su PVM)
Yra 26 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras BLUE PRINT ADF122110
3.44
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras Dr!ve+ DP1110.11.0201
3.58
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras MAXGEAR 26-1230
4.20
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras FILTRON OE 662/4
4.56
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras WIX FILTERS WL7536
4.66
(Kaina su PVM)
Yra 38 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras FEBI BILSTEIN 101323
5.16
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras CHAMPION COF100804E
5.24
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras ALCO FILTER MD-783
6.32
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras HENGST FILTER E217HD310
6.76
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras MEYLE 514 322 0005
7.29
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras MANN-FILTER HU8014Z
7.72
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras MANN-FILTER H 712 k
7.82
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras KNECHT OX 1075D
7.84
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras MANN-FILTER H827/1N
7.87
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras MAHLE OX1075D
7.87
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras PURFLUX L1050
8.63
(Kaina su PVM)
Yra 52 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-32140029
15.21
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-32140029
15.21
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
VOLVOPOLESTAR
VOLVO32140029
CHRYSLER05040 646
CHRYSLER5040 646
CITROËN5006163
FORDA730X6744A1A
FORDELADKN18662A
FORDEPN6731A
FORDE1ADKN18662A
FORDE1ADKN18662B
FORDE1ADKN6731
FORD231179
FORD231308
FORD231310
GMC1530775
GMC6435089
GMC6435092
GMC6435093
GMC6437326
GMC7961064
GMC7961073
GMC7984342
MERCEDES-BENZ95218
VOLVO31372212
VOLVO31372214
VOLVO482051
RENAULT TRUCKS1225776
RENAULT TRUCKS1225961
RENAULT TRUCKS1226176
RENAULT TRUCKS122672800
RENAULT TRUCKS1231357
RENAULT TRUCKS123135700
RENAULT TRUCKS3082654
RENAULT TRUCKS3082659
GEELY8888843536
LYNK & CO8888843536

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti