MENU
1

Kuro filtras KNECHT KC 20

Kuro filtras KNECHT KC 20

Specifikacija:

GamintojasKNECHT
KodasKC 20
Filtro tipasPriveržiamas filtras
Skersmuo [mm]76.2
Aukštis [mm]80.5
Prijungimo sriegisM16x1.5
Skersmuo 2 [mm]72
Sandariklio skersmuo [mm]63
Užveržimo sukimo momentas [Nm]14
Rekomenduojamų specialių įrankių dalies numerisOCS 1
Neto svoris [g]294
Pakuotės plotis [cm]7.85
Pakuotės ilgis [cm]7.9
Pakuotės aukštis [cm]8.05
4.08 Kaina nurodyta su PVM
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
17396228DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
2.88
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
3.13
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
3.32
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
4.84
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
4.99
(Kaina su PVM)
Yra 13 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
5.11
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
5.57
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
5.72
(Kaina su PVM)
Yra 26 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
FORDPIAGGIO
FIAT7984430
FORD1502254
FORD715F9150AAA
FORDE7HZ9365B
FORDEFG8
IVECO01174696
IVECO1174696
IVECO500023452
IVECO7984430
KÄLBLE11100192
RENAULT0063280600
RENAULT63280600
VOLVO2905303
VOLVO829913
VOLVO8299133
AGRIA1825533111
AGRIA53311
AGRIAVN100005
BOMAG05713117
CASE IH668703506
CASE IH9613344
MWM12506526
MWM45310040A
MWM4531040
MWM605411880006
MWM60541188006
O&K1161341
O&K1427219
O&K1471808
O&K1499387
O&K217670
O&K8209266
POCLAINZ2050518
SAME243195011
SAME243195101
SAME4007010
LIEBHERR7022238
LIEBHERR7616296
LAMBORGHINI243195101
FENDTF138204060020
CLARK4121609
DEMAG05500174
DEMAG471869
DEMAG47186900
GROVE9414100946
JCB32/925755
JCB32925755
STILL0145800
STILL145800
GUTBROD00014143
AKERMAN VERKSTAD ABZ2050518
ATLAS WEYHAUSEN2610831
ATLAS WEYHAUSEN441887
ATLAS WEYHAUSEN441898
ATLAS WEYHAUSEN444898
ATLAS WEYHAUSEN448898
ATLAS COPCO441887
ATLAS COPCO441898
ATLAS COPCO444898
ATLAS COPCO448898
ATLAS COPCO9712540102
CATERPILLAR0813242
CATERPILLAR813242
DYNAPAC747487
DYNAPAC748620
DYNAPAC903938
HAMM00234567
HAMM234567
HAMM398373
INGERSOLL-RAND35002512
INGERSOLL-RAND35302512
INGERSOLL-RANDF410151052
KAELBLE11100192
KRAMER0000801393
KRAMER0450820401
KRAMER1000000310
KRAMER100X30X165
KRAMER450820401
LOSENHAUSEN06687/03506
MELROE4121609
MELROE5411656567
SCHAEFF5411254300
SCHAEFF5411656567
SULLAIR4721
SULLAIR4810
SULLAIR68527263
ZETTELMEYER004056350
ZETTELMEYER0040563502
ZETTELMEYER00MU5635
ZETTELMEYER4056350
ZETTELMEYER40563502
ZETTELMEYERMU5635
AGRIFULL730290401
STOTHERT & PITT0107308820
ZETOR0040563502
ZETOR00MU5635
ZETOR40563502
STIHL0145800
VM45310038
VM45310040
VM4531040
LOMBARDINI0021751970
LOMBARDINI1073730073
LOMBARDINI1742175256
LOMBARDINI1742175256000
LOMBARDINI175020
LOMBARDINI2175045
LOMBARDINI2175138
LOMBARDINI2175256
LOMBARDINI2175286S
LOMBARDINI28302175045
LOMBARDINIED0021750450S
LOMBARDINIED0021752560S
VÖGELE4912911451
TEREX5411656567
DEUTZ01161341
DEUTZ01174424
DEUTZ01174691
DEUTZ01174696
DEUTZ01180392
DEUTZ01180596
DEUTZ01183357
DEUTZ01183506
DEUTZ0170154609
DEUTZ02666800
DEUTZ1052175138
DEUTZ1161341
DEUTZ1174424
DEUTZ1174691
DEUTZ1174696
DEUTZ1180392
DEUTZ1180596
DEUTZ12850347
DEUTZ2666800
DEUTZ29074048
DEUTZ605411880006
DEUTZQ0,5H4117
DEUTZQ05H4117
DEUTZTN01161341
DEUTZW0,5H4117
MANITOU135001
MANITOU792430400
WEIDEMANN0241501004
WEIDEMANN5030001003
BOBCAT5411656567
RUGGERINI17519
RUGGERINI17520
DUCATI065383855
DUCATI065383895
AMMANN11174696
AMMANN5150251500
AMMANN521174696
DITCH WITCH194420
DITCH WITCH195807
GEHL524801174696
HATZ DIESEL50251000
HATZ DIESEL50251500
HATZ DIESEL50251501

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti