MENU
1

Oro filtras BOSCH F 026 400 492

Oro filtras BOSCH F 026 400 492

Specifikacija:

GamintojasBOSCH
KodasF 026 400 492
Filtro tipasFiltro įdėklas
Išorinis skersmuo [mm]157
Plotis [mm]157.7
Aukštis [mm]207.8
11.17 Kaina nurodyta su PVM
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
145105105DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Oro filtras JAPKO 20341
4.83
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras ASHIKA 20-03-341
4.89
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras DENCKERMANN A141131
5.86
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras Herth+Buss Jakoparts J1323059
6.89
(Kaina su PVM)
Yra 35 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras BLUE PRINT ADM52262
6.97
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras FEBI BILSTEIN 38923
7.38
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras TOPRAN 302 818
7.55
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras FILTRON AK 372/1
8.37
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras WIX FILTERS WA9567
8.39
(Kaina su PVM)
Yra 47 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras HENGST FILTER E1010L
8.87
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras UFI 27.675.00
9.01
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras CHAMPION CAF100493C
9.15
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras SOFIMA S 2722 A
9.21
(Kaina su PVM)
Yra 31 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras MAHLE LX1780/3
9.36
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras KNECHT LX 1780/3
9.40
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras VALEO 585653
9.67
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras KOLBENSCHMIDT 50014306
10.06
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras MANN-FILTER C16134/2
10.13
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras MEYLE 712 321 0004
10.49
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Oro filtras PURFLUX A1297
10.61
(Kaina su PVM)
Yra 39 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-1848220
31.50
(Kaina su PVM)
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
FORDMAZDAVOLVO
FORD1848220
FORDAV61 9601 AB
FORDAV61 9601 AE
FORDAV619601AD
FORD1448616
FORD1477153
FORD1496204
FORD1690582
FORD1695529
FORD1708877
FORD1727530
FORD7M51-9601-AB
FORD7M519601AC
FORD76899132
MAZDAY64213Z40
MAZDAY642-13-Z40B
MAZDAY64213Z40C
MAZDAY64213Z40D
VOLVO30792881
VOLVO31338216
VOLVO31370984

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti