MENU
1

Paskirstymo grandinės komplektas DOLZ SKCO004V

Paskirstymo grandinės komplektas DOLZ SKCO004V

Specifikacija:

GamintojasDOLZ
KodasSKCO004V
Grandinių skaičius1
Grandinės grandžių skaičius130
Svoris [kg]3.965
298.91 Kaina nurodyta su PVM
Yra 13 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
936722233DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Originali dalis Original OE-5636965
2.88
(Kaina su PVM)
Yra 16 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-55353997
4.17
(Kaina su PVM)
Yra 12 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Paskirstymo grandinės komplektas FEBI BILSTEIN 49689
187.62
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-11095001
1.50
(Kaina su PVM)
Yra 8 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-11098761
1.65
(Kaina su PVM)
Yra 9 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-5636965
2.88
(Kaina su PVM)
Yra 16 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-9129242
3.01
(Kaina su PVM)
Yra 16 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-55353997
4.17
(Kaina su PVM)
Yra 12 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-55353999
14.54
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
OPELCHEVROLET
OPEL11095001
OPEL11098761
OPEL5636965
OPEL9129242
VAUXHALL55353997
VAUXHALL55353999
AUDI03E109229A
OPEL012752
OPEL0636094
OPEL0636807
OPEL0636808
OPEL0636821
OPEL090529570
OPEL095522267
OPEL11096091
OPEL11099271
OPEL11099272
OPEL1235022
OPEL1235023
OPEL2005054
OPEL2005626
OPEL2018065
OPEL2060007
OPEL2060940
OPEL2062506
OPEL2091108
OPEL5636248
OPEL5636360
OPEL5636964
OPEL5636966
OPEL614483
OPEL614536
OPEL614986
OPEL636059
OPEL636304
OPEL636877
OPEL637241
OPEL638130
OPEL638199
OPEL717339681
OPEL71739386
PEUGEOT1222885Z00
VAUXHALL55353998
VAUXHALL55355345
VAUXHALL55562222
VAUXHALL55562223
VAUXHALL55562224
VAUXHALL55562234
VAUXHALL55562235
VAUXHALL55562793
VAUXHALL55562797
VAUXHALL55564509
VAUXHALL55565005
VAUXHALL55565006
VAUXHALL90531119
VAUXHALL90531861
VAUXHALL90531862
VAUXHALL90571925
VAUXHALL90572153
VAUXHALL90573487

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti