MENU
1

Valytuvai HELLA 9XW 358 164-141

Valytuvai HELLA 9XW 358 164-141

Specifikacija:

GamintojasHELLA
Kodas9XW 358 164-141
Montavimo vietaPriekis
Valytuvo gumelės versijaPlokščia valytuvo gumelė
15.74 Kaina nurodyta su PVM
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
1120229696DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Valytuvai DPA 99981766402
11.16
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
CITROËNFIATPEUGEOTPORSCHERENAULTVW
AUDI4G1955425
AUDI4G1955425A
AUDI4G1955425B
AUDI4G1998002A
AUDI8F1955426
AUDI8F1955426A
AUDI8F1955426B
CITROËN1613578480
CITROËN1642334580
CITROËN1642334980
CITROËN642361
CITROËN6426PX
MERCEDES-BENZ1668201045
MERCEDES-BENZA 1668201045
OPEL1272023
OPEL1272032
OPEL93168521
OPEL95508196

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti