MENU
1

Alyvos filtras FILTRON OP 545

Alyvos filtras FILTRON OP 545

Specifikacija:

GamintojasFILTRON
KodasOP 545
Filtro tipasPriveržiamas filtras
Aukštis [mm]96.5
Sriegio dydisM 20 X 1.5
Išorinis skersmuo [mm]76
Vidinis skersmuo 1 [mm]71.5
Vidinis skersmuo 2 [mm]62.5
SVHCSVHC nėra!
2.87 Kaina nurodyta su PVM
Yra 95 vnt.Pristatymas: 3-6 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
84274737DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
1.97
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
2.29
(Kaina su PVM)
Yra 15 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
2.38
(Kaina su PVM)
Yra 26 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
2.40
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
2.55
(Kaina su PVM)
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
2.64
(Kaina su PVM)
Yra 15 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
2.70
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
2.80
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
2.85
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
3.11
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
3.29
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
3.34
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
3.35
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
3.62
(Kaina su PVM)
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
3.65
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
3.74
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
3.83
(Kaina su PVM)
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
ALFA ROMEOCITROËNFIATINNOCENTILANCIAAUTOBIANCHI
CITROËN1109 AR
CITROËN1109 K9
CITROËNMLS 000-715
FIAT4648378
FIAT55195984
FIAT59030262
FIAT5973928
FIAT5984044
FIAT60813507
FIAT71736157
FIAT71753738
FIAT71754569
FORD5016 954
FORD5017 814
FORD5022 738
PEUGEOT1109 AR
PEUGEOT1109 K8
PEUGEOT1608076280
RENAULT77 01 415 062

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti