MENU
1

Prekės ženklo gairės

Sveiki atvykę į „Daliubaze“ prekės ženklo gairių informacinį puslapį. Šioje svetainėje galite susipažinti su mūsų prekės ženklo medžiaga ir jos naudojimu.

 

Į „Daliubaze“ prekės ženklus įeina žodis „Daliubaze“, „Daliubaze“ logotipas ir bet koks žodis, šūkis, logotipas ar kitas ženklas, nurodantis bet kurio iš mūsų produktų ir paslaugų šaltinį ar kilmę.

 

Norėdami naudoti „Daliubaze“ ženklus ir medžiagą, turite: a) gauti raštišką „Daliubaze“ leidimą ir b) laikytis šių gairių.

 

Į intelektinės nuosavybės apsaugą žiūrime rimtai. Prašome naudoti „Daliubaze“ ženklus tiksliai ir neklaidinančiai. Jei su „Daliubaze“ esate sudarę atskirą sutartį, reglamentuojančią „Daliubaze“ ženklų naudojimą, vadovaukitės ja.

 

Prieš naudodami bet kokius „Daliubaze“ ženklus, iš anksto praneškite mums apie tai el. paštu [info@daliubaze.lt] ir pridėkite numatomo naudojimo maketą.

 

Jei turite klausimų dėl „Daliubaze“ ženklų naudojimo, norite gauti leidimą naudoti „Daliubaze“ ženklus arba norite naudoti „Daliubaze“ ženklus kitaip nei neaptarta šiose gairėse, susisiekite su mumis el. paštu info@daliubaze.lt.

 

Pasiliekame teisę bet kada savo nuožiūra šių leidimų nesuteikti, pakeisti arba atšaukti.

 

Naudodami „Daliubaze“ prekės ženklus, sutinkate su toliau pateiktomis sąlygomis:

 

„Daliubaze“ ženklų nuosavybės teisės priklauso bendrovei UAB GYVENIMO JŪRA. Negalite registruoti ar reikalauti teisių į „Daliubaze“ prekių ženklus, įskaitant prekių ženklą, įmonės pavadinimą, prekės pavadinimą ar domeno vardą, kuris būtų identiškas ar panašus į „Daliubaze“ prekės ženklą.

Negalite naudoti „Daliubaze“ ženklų taip, kad tai galėtų pakenkti UAB GYVENIMO JŪRA. Tai apima bet kokį būdą, dėl kurio „Daliubaze“ ženklai gali prarasti reputaciją, būti sumenkinti ar sugadinti.

Priklausomai nuo to, kaip naudojate „Daliubaze“ ženklus, galime taikyti mokesčius.

Bet kokia vertė, gauta jums naudojant „Daliubaze“ ženklus, atitenka UAB GYVENIMO JŪRA.

Negalite niekaip keisti „Daliubaze“ ženklų, įskaitant jų elementus ir proporcijas.

Negalite sudaryti įspūdžio, kad esate „Daliubaze“ dalis arba kad jūsų paslaugą sukūrė, patvirtino ar palaiko „Daliubaze“.

Negalite naudoti kitų prekės ženklų (įskaitant savo pačių) ar bet kokių vaizdinių elementų kartu su „Daliubaze“ ženklais. Savo pavadinimus ir prekių ženklus visada pateikite ryškiau nei „Daliubaze“ ženklus.

Visoje medžiagoje visada pateikite šį pranešimą apie prekės ženklus: „Daliubaze“ pavadinimas ir logotipas yra UAB GYVENIMO JŪRA prekės ženklai. Visos teisės saugomos.

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti