MENU
1

Alyvos filtras KNECHT OC 90

Alyvos filtras KNECHT OC 90

Specifikacija:

GamintojasKNECHT
KodasOC 90
Filtro tipasPriveržiamas filtras
Aukštis [mm]80
3.58 Kaina nurodyta su PVM
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
17558273DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Alyvos filtras DENCKERMANN A210002
1.82
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras MAXGEAR 26-0074
1.85
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras KAMOKA F100201
1.89
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras FEBI BILSTEIN 32122
1.92
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras JAPKO 10398
1.97
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras ASHIKA 10-03-398
2.00
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras UFI 23.129.02
2.00
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras SOFIMA S 7130 R
2.01
(Kaina su PVM)
Yra 19 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras AUTOMEGA 180038310
2.07
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras DACO DFO2710
2.16
(Kaina su PVM)
Yra 8 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras CHAMPION COF101102S
2.16
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras Dr!ve+ DP1110.11.0139
2.19
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras BLUE PRINT ADG02102
2.19
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras VALEO 586539
2.24
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras WIX FILTERS WL7129
2.26
(Kaina su PVM)
Yra 22 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras TOPRAN 201 305
2.26
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras MEYLE 614 065 0004
2.37
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras BOSCH 0 451 103 079
2.68
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras JAPKO 10098
2.70
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras FILTRON OP 570
2.71
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras Kavo Parts DO-710
2.77
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Alyvos filtras VAICO V40-0079
2.80
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
LADAOPELROVERSAABCHEVROLETDAEWOOIRMSCHER
FIAT7083265
FORD5009285
FORD5016786
FORD860X6714BA
FORDA810X6714UA
FORDEFL257
GMC93156245
GMC93156300
GMC93156310
GMC93156954
GMC94630907
GMC94632619
OPEL0650401
OPEL93156300
OPEL93156954
OPELVOF93
SAAB04502696
SAAB4502696
SAAB93183723
SAAB93185475
VAUXHALL93156245
VAUXHALL93156954
VAUXHALLVOF93
CHEVROLET90144675
CHEVROLET93156245
CHEVROLET93156310
CHEVROLET93156954
CHEVROLET94632619
DAEWOO94797406
DAEWOO96352845
DAEWOO96458873
DAEWOOEC94797406

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti