MENU
1

Dujinė spyruoklė, bagažinė JP GROUP 1281206600

Dujinė spyruoklė, bagažinė JP GROUP 1281206600

Specifikacija:

GamintojasJP GROUP
Kodas1281206600
Montavimo vietaKairė ir dešinė
5.87 Kaina nurodyta su PVM
Pastaba: Kaina už vienetą. Parduodama po 2vnt.
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
1266685501DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Originali dalis Original OE-95326923
23.80
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
OPELCHEVROLET
OPEL20784692
OPEL20882069
OPEL4802202
OPEL4809275
OPEL4813801
OPEL4814616
OPEL4820196
OPEL95047795
OPEL95917196
OPEL96661403
OPEL96661638
CHEVROLET95047796
CHEVROLET95494360
CHEVROLET96830123
CHEVROLET96984466
DAEWOO96830123

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti