MENU
1

Filtras, salono oras DENCKERMANN M110045

Filtras, salono oras DENCKERMANN M110045

Specifikacija:

GamintojasDENCKERMANN
KodasM110045
Ilgis [mm]300
Plotis [mm]251
Aukštis [mm]19
Filtro tipasAktyvios anglies filtras
4.57 Kaina nurodyta su PVM
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
71264061DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Filtras, salono oras TOPRAN 206 731
3.80
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Filtras, salono oras KAMOKA F500301
4.07
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Filtras, salono oras HENGST FILTER E903LC
21.33
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
OPEL
OPEL631916
OPEL1718022
OPEL1808614
OPEL1808616
OPEL1808618
OPEL6808614
OPEL9121624
OPEL09162646
OPEL9162646
OPEL9173985
OPEL9192320
OPEL93165208
VAUXHALL1808614
VAUXHALL1808618
GENERAL MOTORS9130959
GENERAL MOTORS91132362
GENERAL MOTORS93181047
LAURAKEKR7002

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti