MENU
1

Kuro filtras CHAMPION CFF100219

Kuro filtras CHAMPION CFF100219

Specifikacija:

GamintojasCHAMPION
KodasCFF100219
Aukštis [mm]108
Išorinis skersmuo [mm]55
Filtro tipasTiesioginis filtras
8.03 Kaina nurodyta su PVM
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
21276884DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Kuro filtras KAMOKA F328301
3.13
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras Dr!ve+ DP1110.13.0218
3.17
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras FILTRON PP 859
5.16
(Kaina su PVM)
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras BLUE PRINT ADG02302
6.20
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras MANN-FILTER WK612/2
7.35
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
DAIMLERJAGUARPEUGEOTROVERCHEVROLETDAEWOOPONTIACFSOLOTUSBUICKCADILLACOLDSMOBILELAND ROVER
ISUZU8250550520
ISUZU8250551290
JAGUAR02C2C4163
JAGUAR2W939155AA
JAGUARCBC-7083
JAGUARNMD6091AC
ROVERESR-3117
ROVERESR-4065
ROVERGFE7059
DAEWOO25 055 129
DAEWOO25055129
DAEWOO96130396
GENERAL MOTORS25055046
GENERAL MOTORS25055052
GENERAL MOTORS25055128
GENERAL MOTORS25055480
GENERAL MOTORS25121130
GENERAL MOTORS25121741
GENERAL MOTORS25121792
GENERAL MOTORS25121914
GENERAL MOTORS25121915
GENERAL MOTORS25171109
BLMCC2C4163
BLMCCBC1063

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti