MENU
1

Remonto komplektas, stabdžių apkaba AUTOFREN SEINSA D4063

Remonto komplektas, stabdžių apkaba AUTOFREN SEINSA D4063

Specifikacija:

GamintojasAUTOFREN SEINSA
KodasD4063
Montavimo vietaPriekinė ašis
Stabdžių sistemaATE
2.99 Kaina nurodyta su PVM
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
101661865DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Remonto komplektas, stabdžių apkaba FRENKIT 248036
2.88
(Kaina su PVM)
Yra 8 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Remonto komplektas, stabdžių apkaba A.B.S. 3497
4.08
(Kaina su PVM)
Yra 23 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Remonto komplektas, stabdžių apkaba QUICK BRAKE 114-0100
5.19
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
ALFA ROMEOAUDIBMWFORDOPELPEUGEOTPORSCHESAABTALBOTTRIUMPH
ALFA ROMEO60711956
ALFA ROMEO13044148192
ALFA ROMEO105142205203/16
BMW34111103269
BMW34112660197
BMW34311121203
FORD800798
FORD1487676
FORD1487878
FORD1781871
FORD113E2B107
FORD3026E2B107A
FORDCD2B107A
FORDEJ2B107A
MAZDA0820-49-240
MITSUBISHI27731R
OPEL1605162
OPEL1605240
PEUGEOT444819
PORSCHE90135196400
PORSCHE90435196400
PORSCHE90135196411
PORSCHE91135194600
SAAB8910301
SAAB8910309
TALBOT27731
TALBOT136424
TALBOT45161Y
TALBOT45976Z
TOYOTA04479-20030
VAG803698471
VAG90135196411
VAG91135194600
GENERAL MOTORS7162760

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti