MENU
1

Remonto komplektas, vairuotojo kabinos pakaba FAST FT13011

Remonto komplektas, vairuotojo kabinos pakaba FAST FT13011

Specifikacija:

GamintojasFAST
KodasFT13011
Montavimo vietaGalinė ašis, kairė ir dešinė
Montavimo vietaKairė ir dešinė
37.63 Kaina nurodyta su PVM
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
263764380DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
46.65
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
261.90
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
IVECO
FIAT46353588
FIAT55236125
IVECO2996673
IVECO42470850
IVECO42550500
IVECO504107760

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti