MENU
1

Stabdžių diskas ATE 24.0124-0167.1

Stabdžių diskas ATE 24.0124-0167.1

Specifikacija:

GamintojasATE
Kodas24.0124-0167.1
Išorinis skersmuo [mm]276
Stabdžių disko storis [mm]24.5
Stabdžių disko tipasVentiliuojama
Aukštis [mm]43
Vidinis skersmuo [mm]136
37.15 Kaina nurodyta su PVM
Pastaba: Kaina už vienetą. Parduodama po 2vnt.
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
7066519DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Stabdžių diskas KAMOKA 1032226
20.67
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas DENCKERMANN B130152
21.24
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas Dr!ve+ DP1010.11.0751
24.05
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas SAMKO F1003V
24.39
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas MAXGEAR 19-0814
24.79
(Kaina su PVM)
Yra 14 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas FEBI BILSTEIN 19514
25.09
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas DELPHI BG3676
25.46
(Kaina su PVM)
Yra 8 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas TOMEX Brakes TX 70-75
26.75
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas MINTEX MDC1527C
28.87
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas A.B.S. 17356
29.00
(Kaina su PVM)
Yra 33 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas METELLI 23-0714
30.28
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas QUARO QD0341
30.32
(Kaina su PVM)
Yra 12 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas MEYLE 715 521 7022
31.17
(Kaina su PVM)
Yra 12 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas BOSCH 0 986 479 B28
31.21
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas JP GROUP 1563104300
31.41
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas BREMBO 09.8960.10
31.47
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas TRW DF4216
31.62
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas ZIMMERMANN 250.1348.20
34.91
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas TEXTAR 92110003
36.69
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas HELLA 8DD 355 108-121
37.50
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
FORD
FORD4395257
FORD4041427
FORD1456667
FORD1473008
FORD1520371
FORD1568654
FORD1C1J-1125-A2D
FORD1C1J-1125-AB
FORD1C1J-1125-AC
FORD1C1J-1125-AD
FORD1C1W-1125-AB

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti