MENU
1

Stabdžių diskas BOSCH 0986479C52

Stabdžių diskas BOSCH 0986479C52

Specifikacija:

GamintojasBOSCH
Kodas0986479C52
Išorinis skersmuo [mm]300
Stabdžių disko storis [mm]25
Aukštis [mm]48.5
Stabdžių disko tipasVentiliuojama
44.48 Kaina nurodyta su PVM
Pastaba: Kaina už vienetą. Parduodama po 2vnt.
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
144984193DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Stabdžių diskas DENCKERMANN B130448
27.62
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas AUTOMEGA 120008210
28.59
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas FEBI BILSTEIN 24566
32.28
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas MAXGEAR 19-1267
33.90
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas TOMEX Brakes TX 71-77
34.99
(Kaina su PVM)
Yra 23 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas BLUE PRINT ADF124304
36.79
(Kaina su PVM)
Yra 36 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas A.B.S. 17587
38.90
(Kaina su PVM)
Yra 52 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas SWAG 50 92 4566
39.60
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas MINTEX MDC1641C
40.18
(Kaina su PVM)
Yra 12 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas BREMBO 09.9468.11
42.06
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas QUARO QD4128
42.79
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas BREMBO 09.C541.11
42.92
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas MEYLE 583 521 5027/PD
43.46
(Kaina su PVM)
Yra 18 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas MEYLE 515 521 5027
43.67
(Kaina su PVM)
Yra 16 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas BREMBO 09.C138.11
43.85
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas ATE 24.0125-0162.1
44.22
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas TEXTAR 92141305
44.28
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas BOSCH 0986479C52
44.48
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas MAXGEAR 19-1267SPORT
44.71
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas MAGNETI MARELLI 361302040134
45.56
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas TRW DF4424
47.45
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas FAST FT31138
48.32
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas ZIMMERMANN 250.1353.20
49.10
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas QUARO QD4128HC
49.32
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas ATE 24.0125-0202.1
50.24
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-1520297
96.58
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Informacijos nėra...
FORD1520297
FORDDV61 1125-CA
FORD1223664
FORD1223666
FORD1253964
FORD1253965
FORD1323560
FORD1373370
FORD1500152
FORD1797226
FORD1825134
FORD3M512 C375 BA
FORD3M512 C375 BC
FORD3M512 C375 BD
FORD3M512 C375 EA
FORD7M51 1125-BB
VOLVO1373370
VOLVO274510
VOLVO31262719
VOLVO31362412

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti