MENU
1

Stabdžių diskas BREMBO 09.4939.2X

Stabdžių diskas BREMBO 09.4939.2X

Specifikacija:

GamintojasBREMBO
Kodas09.4939.2X
Stabdžių disko tipasPerforuota / su vidinis ventiliavimu
Stabdžių disko storis [mm]22
Aukštis [mm]44
Išorinis skersmuo [mm]284
76.76 Kaina nurodyta su PVM
Pastaba: Kaina už vienetą. Parduodama po 2vnt.
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
160476112DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Stabdžių diskas DENCKERMANN B130467
22.27
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas FEBI BILSTEIN 14075
25.83
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas MAXGEAR 19-0995
27.23
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas TOMEX Brakes TX 71-39
27.58
(Kaina su PVM)
Yra 12 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas SWAG 74 91 4075
27.77
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas Dr!ve+ DP1010.11.0843
28.09
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas A.B.S. 15953
29.91
(Kaina su PVM)
Yra 32 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas FAST FT31020
31.06
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas MINTEX MDC385
31.83
(Kaina su PVM)
Yra 16 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas QUARO QD4594
32.59
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas TRW DF1749
35.84
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas MAXGEAR 19-0995SPORT
36.16
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas MAGNETI MARELLI 361302040258
36.65
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas MEYLE 215 521 0006
37.77
(Kaina su PVM)
Yra 16 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas QUARO QD4594HC
39.11
(Kaina su PVM)
Yra 18 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas HELLA 8DD 355 101-951
43.51
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas ATE 24.0122-0145.1
43.60
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas TEXTAR 92046803
43.75
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas JURID 561520JC
49.20
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas ZIMMERMANN 110.2207.20
57.42
(Kaina su PVM)
Yra 9 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas ZIMMERMANN 110.2207.52
96.34
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
ALFA ROMEOFIATLANCIAOPEL
ALFA ROMEO164102202300
ALFA ROMEO46445006
ALFA ROMEO46776742
ALFA ROMEO6001073198
ALFA ROMEO60551775
ALFA ROMEO60569163
ALFA ROMEO60571548
ALFA ROMEO60578093
ALFA ROMEO60622077
ALFA ROMEO60653478
ALFA ROMEO60658565
ALFA ROMEO60699518
ALFA ROMEO60801722
ALFA ROMEO60813443
ALFA ROMEO60815938
ALFA ROMEO71711434
ALFA ROMEO71711447
ALFA ROMEO71770911
ALFA ROMEO71772267
ALFA ROMEO82410539
ALFA ROMEO82427592
ALFA ROMEO82450539
FIAT46445006
FIAT51996236
FIAT52015291
FIAT52063171
FIAT60551775
FIAT60569386
FIAT60578093
OPEL569086
OPEL569095
OPEL95511282
OPEL95515331
VAUXHALL95511282
VAUXHALL95515331

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti