MENU
1

Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys ASHIKA 50-0L-L00

Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys ASHIKA 50-0L-L00

Specifikacija:

GamintojasASHIKA
Kodas50-0L-L00
Montavimo vietaPriekinė ašis
Ilgis [mm]155
Aukštis [mm]72
Storis [mm]20
17.10 Kaina nurodyta su PVM
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
84460667DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys Dr!ve+ DP1010.10.1130
15.21
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys KAMOKA JQ1013794
16.52
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys SAMKO 5SP1255
22.08
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys fri.tech. 691.0
22.46
(Kaina su PVM)
Yra 27 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys FEBI BILSTEIN 116380
23.76
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys GH GH-412570
23.81
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys FEBI BILSTEIN 16613
24.45
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys BLUE PRINT ADJ134201
24.53
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys BLUE PRINT ADF124205
25.00
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys SWAG 15 11 6380
25.53
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys LPR 05P1255
25.86
(Kaina su PVM)
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys SWAG 50 91 6613
26.28
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys METELLI 22-0675-0
26.77
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys SKF VKBP80049
27.33
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys MINTEX MDB2860
29.46
(Kaina su PVM)
Yra 57 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys CIFAM 822-675-0
31.18
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys TEXTAR 2412301
35.88
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys HELLA 8DB 355 012-891
38.15
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys TRW GDB1925
40.98
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
FORDMGVOLVOLAND ROVER
FORD1379971
FORD1432363
FORD1436498
FORD1437761
FORD1458247
FORD1566232
FORD1747043
FORD1916756
FORD6G912K021A2A
FORD6G912K021A2B
FORD6G912K021A2C
FORD6G912K021A2D
FORD6G912K021D1B
FORD7G912K021BB
FORDBG912K021AA
FORDME6G9J2K021AA
FORDME6G9J2K021AB
JAGUART4N13433
VOLVO30778910
VOLVO3079354
VOLVO30793540
VOLVO30793941
LAND ROVERLR001017
LAND ROVERLR004936
LAND ROVERLR134692
FORD (CHANGAN)1461658
FORD (CHANGAN)7G912K021BB
MG (SAIC)10203163
MG (SAIC)10767908

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti