MENU
1

Stabdžių žibinto jungiklis CALORSTAT by Vernet BS4541

Stabdžių žibinto jungiklis CALORSTAT by Vernet BS4541

Specifikacija:

GamintojasCALORSTAT by Vernet
KodasBS4541
Darbinis režimasMechan.
8.76 Kaina nurodyta su PVM
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
76743826DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
5.64
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
8.79
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
ALFA ROMEOOPELPORSCHESAAB
ALFA ROMEO60585583
OPEL1240551
OPEL1240592
OPEL1242551
PORSCHE99661311000
PORSCHE99661311001
PORSCHE99661311101
PORSCHE99661311301
PORSCHE99661311302
SAAB4233342
VAUXHALL90243815
VAUXHALL90244648
VAUXHALL90245780
CHEVROLET96312343
DAEWOO96312343

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti