MENU
1

Stebulės laikiklio įvorė Metalcaucho 05805

Stebulės laikiklio įvorė Metalcaucho 05805

Specifikacija:

GamintojasMetalcaucho
Kodas05805
Montavimo vietaGalinė ašis
Svoris [kg]0.19
Montavimo tipasGuminis metalinis guolis
Svoris [g]190
5.38 Kaina nurodyta su PVM
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
134628524DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
NISSANOPELRENAULTHYUNDAI
NISSAN5621000QAD
NISSAN5621000Q0M
NISSAN5621000Q0K
OPEL4417950
OPEL4404014
OPEL4403419
RENAULT8200715148
RENAULT8200024939
RENAULT8200024935

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti