MENU
1

Uždegimo žvakė BOSCH 0 242 235 666

Uždegimo žvakė BOSCH 0 242 235 666

Specifikacija:

GamintojasBOSCH
Kodas0 242 235 666
Tarpas tarp elektrodų [mm]0.9
Užveržimo sukimo momentas [Nm]28
Sriegio dydisM 14 x 1.25
Sriegio ilgis [mm]19
Veržliarakčio dydis16
Kibirkšties padėtis [mm]3
Kištukinių kontaktų skaičius1
2.52 Kaina nurodyta su PVM
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
322128DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
1.09
(Kaina su PVM)
Yra 26 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.09
(Kaina su PVM)
Yra 26 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.21
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.25
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.28
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.33
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.33
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.36
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.39
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.40
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.40
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.40
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.40
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.40
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.45
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.46
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.50
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.50
(Kaina su PVM)
Yra 8 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.50
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.52
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
1.55
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
3.87
(Kaina su PVM)
Yra 26 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
3.11
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
3.90
(Kaina su PVM)
Yra 26 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
2.86
(Kaina su PVM)
Yra 26 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
ALFA ROMEOAUDICHRYSLERCITROËNDAIHATSUDAIMLERDODGEFIATFORDHONDAISUZUJAGUARLADALANCIAMAZDAMERCEDES-BENZMITSUBISHINISSANOPELPEUGEOTRENAULTROVERSAABSEATSKODASUBARUSUZUKITOYOTAVOLVOVWCHEVROLETDACIASSANGYONGHYUNDAIKIADAEWOORELIANTPONTIACFSOFORD USAAUTOBIANCHIMORGANCADILLACLEXUSPLYMOUTHTVRASTON MARTINJEEPLINCOLNCATERHAMUAZPUCHLAND ROVERGEELY
CITROËN5960 F0
FORD1120830
LADA7700500155
NISSAN77005 00155
PEUGEOT5960 F0
RENAULT77 00 500 155
RENAULT77 00 500 180
DACIA77 00 500 155
PROTON77 00 50 01 55
CHRYSLER33003 862
CITROËNCF 11
CITROËNMKP 000 97
CITROËN5926 6K
CITROËN5960 G5
CITROËN5960 J2
CITROËN5962 C6
CITROËN5962 G3
CITROËN5962 G5
CITROËN5962 H2
CITROËN5962 H9
CITROËN5962 J9
CITROËN5962 K0
CITROËN5962 K2
CITROËN5962 K4
CITROËN5962 N1
CITROËN5962 R9
CITROËN5962 S0
CITROËN5962 W0
CITROËN5962 W1
CITROËN5962 4G
CITROËN5962 5K
CITROËN5962 6L
CITROËN5962 7P
CITROËN5962 7Q
CITROËN5962 71
CITROËN5962 84
CITROËN5969 15
CITROËN96 009 090
CITROËN96 024 614
CITROËN96 064 066
CITROËN96 068 447
CITROËN96 081 424
DAIHATSU90048 51080
DAIHATSU90048 51100 000
DAIHATSU90048 51152 000
FIATK9638105780
FIAT46521529
FIAT46548478
FIAT46821457
FIAT60571785
FIAT71711808
FIAT7571576
FIAT7580102
FIAT7683358
FIAT7760383
FIAT7772453
FIAT9GYSSR
FIAT9638105780
FORD1120831
FORD800F 12405 LA
FORD84AU 12405 B
FORD88SF 12405 EA
FORD89WF 12405 AA
FORD92OF 12405 EB
FORD92OF 12405 FB
GMC1214009
GMC1214144
GMC25108074
GMC90442210
GMC90487588
HONDA89079 5515J
HONDA98079 5514J
HONDA98079 569BE
HONDA98079-5614B
HONDA98079-56148
HONDA98079-56149
ISUZU8-97012-928-0
MAGIRUS-DEUTZ4191 3850
MAZDABP02-18-110
MAZDABP03-18-110
MAZDABP47-18-110
MAZDABP49-18-110
MAZDAB660-18-110
MAZDAB695-18-110
MAZDAF220-18-110
MAZDA0677 00 6270
MAZDA8C0U-18-205
MERCEDES-BENZA 003 159 16 03
MERCEDES-BENZA 003 159 40 03
MERCEDES-BENZA 003 159 60 03
MERCEDES-BENZA 003 159 72 03
MERCEDES-BENZ003 159 16 03
MERCEDES-BENZ003 159 40 03
MERCEDES-BENZ003 159 60 03
MERCEDES-BENZ003 159 72 03
MGGSP 2001
MG10099079
MITSUBISHICA160021
MITSUBISHIMS 851 721L
MITSUBISHIMS851352
MITSUBISHIMS851368
MITSUBISHISMS851387
MITSUBISHISMS851561
NISSAN22401 V5016
NISSAN22401 01P16
NISSAN22401 02P16
NISSAN22401 10F16
NISSAN22401 11200
NISSAN22401 12E16
NISSAN22401 19V16
NISSAN22401 19V66
NISSAN22401 20J06
NISSAN22401 40V06
NISSAN22401 85E16
NISSAN7177A006
OPEL1211273
OPEL1214001
OPEL1214009
OPEL1214144
OPEL1214148
OPEL1214804
OPEL25108074
OPEL90297152
OPEL90336111
OPEL90336461
OPEL90357582
OPEL90357584
OPEL90369302
OPEL91149455
PEUGEOTCF 11
PEUGEOTMKP 000 97
PEUGEOT5960 A2
PEUGEOT5960 G5
PEUGEOT5960 J2
PEUGEOT5960 15
PEUGEOT5962 C6
PEUGEOT5962 G3
PEUGEOT5962 G5
PEUGEOT5962 H2
PEUGEOT5962 H9
PEUGEOT5962 J9
PEUGEOT5962 K0
PEUGEOT5962 K2
PEUGEOT5962 K4
PEUGEOT5962 N1
PEUGEOT5962 R9
PEUGEOT5962 S0
PEUGEOT5962 4G
PEUGEOT5962 5K
PEUGEOT5962 6K
PEUGEOT5962 6L
PEUGEOT5962 7Q
PEUGEOT5962 71
PEUGEOT5962 84
PEUGEOT96 009 090
PEUGEOT96 024 614
PEUGEOT96 064 066
PEUGEOT96 068 447
PEUGEOT96 081 424
RENAULT77 00 274 154
RENAULT77 00 856 910
RENAULT77 01 042 816
RENAULT77 01 414 139
RENAULT82 00 020 796
RENAULT82 00 307 688
ROVERGSP 2001
ROVERNLP 0000 40
ROVERXHM 281
SAAB88 19 294
SKODA101 000 060 AA
SKODA199 917 764
SKODA335 017 040
SKODA441 0 4081 163 6
SUBARU22401 AA310
SUBARU22401 KA080
SUBARU22401 KA100
SUBARU22401 KA430
SUZUKI09482 00123 000
SUZUKI09482 00426
SUZUKI09482 00427
SUZUKI09482 00427 000
SUZUKI09482 00429 LCP
SUZUKI09482 00429 000
SUZUKI09482 00429 001
SUZUKI09482 00510 LCP
TOYOTA90098 70047
TOYOTA90919 01149
VAUXHALLVSP 144
VAUXHALL90357582
VOLVO271727
VW000 397 970 5
VW101 000 060 AA
VW199 917 764
VW441 0 4081 163 6
CHEVROLET9482 00429
HYUNDAI18814 08061
KIAOK2AA 18110
KIA0K01C 18110
KIA0K9A7 18110
KIA18814 08062
KIA27400 18110
PROTONMS851353
PROTON5962 S0
PROTON96 024 614
PROTON96 040 824
PROTON96 081 424
PROTON96 089 220
BUICK3707010-02
JEEP33003 862
MARUTI0948200427
INFINITI22401 20J06
GEELYE120300005
GEELY2036000500
ZHONGHUA (BRILLIANCE)SMS851387
CHANGANSMS851387
CHANGANT902K7RTC
CHANGAN3707010-01
CHANGHE37070100A02B00
CHANGHE37070100C01B00
DONGFENG (DFAC)SMS851387
DONGFENG (DFAC)T902K7RTC
HAFEI3706950
WULING23900693
WULING465QR1E63707100
CHERYSMS851387
GREAT WALLSMS851387
LTIE120300005
BRILLIANCESMS851387
BYD17 01 2600F3004
BYD19 01 0600F6001
ROEWE (SAIC)10099079
EMGRAND2036000500
FAW3707-101W01A00
SOUEASTSMS851387
LUXGEN22401MP100C1
BAOJUN (SGMW)10099079
BAOJUN (SGMW)23900693
BAICBOC1093002059
SAMSUNG17110-14910
SAMSUNG17110-14950
BEIJINGM00000705
BEIJING133707110
BEIJING37070100A02B00
BEIJING37070100C01B00

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti