MENU
1

V formos rumbuoti diržai CONTINENTAL CTAM 6PK844

V formos rumbuoti diržai CONTINENTAL CTAM 6PK844

Specifikacija:

GamintojasCONTINENTAL CTAM
Kodas6PK844
Svoris [kg]0.093
Briaunų skaičius6
Ilgis [mm]844
9.61 Kaina nurodyta su PVM
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
16380028DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
5.14
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
5.39
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
5.60
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
6.06
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
6.18
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
6.27
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
7.42
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
8.37
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
9.76
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
FORDOPELRENAULTVOLVOVW
FORDV88AB6C301AA
OPEL4417481
OPEL4500056
OPEL93190698
RENAULT7700300614
RENAULT7701064331
VAUXHALL4500056
VAUXHALL93190698
VOLVO3446588
VOLVO64465880
VOLVO3473196
VW03L903137P

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti