MENU
1

V formos rumbuoti diržai KAMOKA 7014008

V formos rumbuoti diržai KAMOKA 7014008

Specifikacija:

GamintojasKAMOKA
Kodas7014008
Ilgis [mm]725
1.68 Kaina nurodyta su PVM
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
1212189088DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
V formos rumbuoti diržai FEBI BILSTEIN 28770
2.53
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
V formos rumbuoti diržai BLUE PRINT AD04R725
2.67
(Kaina su PVM)
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
V formos rumbuoti diržai BLUE PRINT AD04R735
3.04
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
NISSANRENAULTSUBARUTOYOTADACIA
CITROËN5750 94
CITROËN575094
NISSAN11720-16E02
NISSAN117201600
NISSAN1172016000
NISSAN11720710000000000
NISSAN11720Q9103
NISSAN119500M210
NISSAN119501F700
NISSAN1195072B00
NISSAN1195072B01
NISSANA1720-16E02
NISSANA1720-16E0B
NISSANA195072B00
PEUGEOT575094
RENAULT8200987173
SUBARU809214070
TOYOTA9184007203
TOYOTA91840-07203
TOYOTA99364-00720
TOYOTA9936400720
TOYOTA9936420720
TOYOTA99364207208P
TOYOTA99364-50720
TOYOTA9936450720
TOYOTA9936470720
TOYOTA9936480720
DACIA8200987173
DACIA8201060429

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti