MENU
1

ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXE1B, 939BXE1B, 939BXH1B) 85kW dalys

ALFA ROMEO 159 (939_)
GamintojasALFA ROMEO
Metai2005 - 2011
Kėbulassedanas
Kuro tipasdyzelinas
Darb. tūris1900 cm3
Galia85 kw / 115 hp
ALFA ROMEO
Automobilis

Autodetalės internetu

Autodetalės ir jų reguliari priežiūra bei keitimas yra neatsiejama kiekvieno automobilio savininko gyvenimo dalis. Norint užtikrinti optimalų automobilio veikimą, saugumą ir ilgaamžiškumą, labai svarbu turėti prieigą prie plataus aukštos kokybės auto detalių asortimento. Savo internetinėje parduotuvėje siūlome įvairių automobilių markių ir modelių dalis, kurios patenkins automobilių savininkų poreikius. Nesvarbu, ar esate automobilių entuziastas, ar profesionalus mechanikas, ar tiesiog paprastas automobilio savininkas, mūsų internetinėje parduotuvėje lengvai surasite jums reikalingas auto dalis.

Įvairus automobilių detalių pasirinkimas

Mūsų įsipareigojimas teikti klientams tai, kas geriausia, atsispindi didžiulėje automobilių dalių įvairovėje, kurias tiekia garsiausi pasaulio gamintojai. Suprantame, kad kiekviena transporto priemonė yra unikali, o jos priežiūros ir remonto reikalavimai skiriasi, štai kodėl mes siūlome įvairiausių gamintojų produkciją. Parduodamos auto detalės apimta ne tik populiariausias automobilių markes ir modelius, bet ir mažiau žinomus arba nepopuliarius brendus. Stengiamės, kad kiekvienas galėtų surasti tiek pigias auto dalis, tiek ir brangias, kokybiškas, dažnai atitinkančias originalių dalių kokybę. Populiariausios auto dalys ir detalės yra suskirstytos į 32 atskiras kategorijas lengvesniam paieškos procesui. Kai kurios iš pagrindinių mūsų internetinėje parduotuvėje esančių kategorijų:

Variklio komponentai

Transporto priemonės variklis yra jos veikimo pagrindas, kuris užtikrina sklandų važiavimą. Mes suprantame gerai veikiančio variklio reikšmę, todėl siūlome įvairius variklio komponentus, kad kiekviena jūsų kelionė prasidėtų ir baigtūsi be rūpesčių. Štai keletas pagrindinių variklio komponentų:

 • Oro filtrai užtikrina, kad tik švarus ir filtruotas oras pasiektų variklio degimo kamerą. Švarus ir gerai prižiūrimas oro filtras leidžia varikliui veikti optimaliai, todėl pagerėja degalų efektyvumas, sumažėja kuro sąnaudos, sklandesnis pagreitis ir sumažėja bendras variklio susidėvėjimas.
 • Ne ką mažiau svarbios ir uždegimo žvakės, nuo kurių priklauso degalų mišinio degimas variklio cilindruose. Pagrindinė jų funkcija sušildyti į sistemą patenkantį kurą ir palengvinti automobilio užvedimą, ypatingai kai šis yra šaltas.
 • Variklio laikikliai saugiai laiko variklį, sumažina vibraciją ir užtikrina sklandų, tylų važiavimą.

Stabdžių sistemos

Saugumas kelyje yra svarbiausias dalykas. Jūsų automobilio galimybė greitai sustoti, gali jums ne tik padėti išvengti avarijos, bet ir apsaugoti nuo mirties. Pagalvokite apie save ir kitus šeimos narius, nes apie tai susimąstome tik įvykus nelaimei. Vieni iš svarbiausi stabdžių sistemos komponentų, kuriuos rasite ir mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra šie:

 • Trinkelės arba kaladėlės, yra būtinos norint sulėtinti arba sustabdyti transporto priemonę. Pas mus rasite įvairių tipų stabdžių kaladėles visų markių ir modelių automobiliams.
 • Stabdžių diskai ir būgnai kartu su kaladėlėmis sustabdo transporto priemonę. Kokybiški stabdžių diskai taip greit neužkaista, todėl stabdymo kelias nepailgėja, diskai nesideformuoja ir yra ilgaamžiai.
 • Stabdžių skystis automobilyje užtikrina sklandų stabdžių sistemos veikimą perduodamas stabdymo jėgą hidraulinėje stabdžių pavaroje, kartu apsaugant vidines stabdžių dalis nuo korozijos ir išlaikant jų efektyvumą.

Vairavimas

Patogus ir sklandus vairavimas priklauso nuo daugybės faktorių, iš kurių ne ką mažiau svarbi vairavimo sistema. Komfortiškam, stabiliam ir patogiam vairavimui būtina pasirūpinti:

 • Amortizatoriai ir statramsčiai - atsakingi už smūgių slopinimą važiuojant nelygiu duobėtu keliu, užtikrinant sklandų ir kontroliuojamą važiavimą. Amortizatoriai atsakingi ne tik už smūgių gesinimą, bet ir automobilio stabilumą kelyje.
 • Valdymo svirtys - sujungia pakabą su transporto priemonės rėmu. Įvorės sugeria triukšmą, vibraciją ir smūgius, kurie atsiranda transporto priemonei judant.
 • Siekiant užtikrinti saugumą, būtina išlaikyti tikslią vairo kontrolę. Siūlome vairo traukes ir vairo jungties komponentus, kad jūsų automobilis būtų patikimai valdomas.

Elektros komponentai

Šiuolaikinės transporto priemonės labai priklauso nuo elektros sistemų, kurios atlieka daugybę funkcijų – nuo variklio užvedimo iki priedų maitinimo, nuo baterijų iki generatorių, starterių ir jutiklių – aprūpinkite savo transporto priemonę reikalinga elektros sistema:

 • Akumuliatorius automobilio baterija, kurios pagrindinė funkcija yra energijos tiekimas visiems elektros prietaisams, kol yra neužkurtas automobilis, tačiau pats svarbiausias yra starterio maitinimas. Be gero akumuliatoriaus, automobilio užkūrimas ypač minusinėje temperatūroje tampa neįmanomas. Taip pat silpnas akumuliatorius gali pažeisti elektros įrangą, kenkia automobilių kompiuteriams, bei kitiems prietaisams.
 • Kintamosios srovės generatoriai įkrauna akumuliatorių ir tiekia elektros energiją varikliui darbo metu. Turime įvairių aukštos kokybės generatorių, užtikrinančių pastovų ir patikimą energijos tiekimą. Taip pat turime ir atskirų generatoriaus dalių tiems, kurie mieliau remontuoja esamą generatorių, nei keičia nauju.
 • Starteriai yra būtini kiekvienoje transporto priemonėje, kadangi jų paskirtis užvesti automobilio variklį. Čia rasite patikimus starterius, kurie užves jūsų automobilį iš pusės raktelio pasukimo. Taip pat turime ir starterio dalių, kurios taip pat gali būti keičiamos ir pavyksta išvengti papildomų išlaidų.
 • Įvairūs transporto priemonės jutikliai stebi ir informuoja vairuotoją apie automobilio sistemos darbą. Jutikliai arba kitaip - davikliai, praneša apie stabdžių kaladėlių susidėvėjimą, aušinimo skysčio lygį, degalų slėgį ar temperatūrą ir kt. Dažniausiai jie yra pirmieji, kurie perspėja vairuotoją apie galimus gedimus ir pokyčius automobilyje.

Išmetimo sistema

Kokybiška automobilio išmetimo sistema yra skirta ne tik triukšmo mažinimui. Ji svarbi variklio veikimui ir išmetamųjų teršalų kontrolei. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti platų automobilio išmetimo sistemos komponentų pasirinkimą, kad pagerintumėte savo transporto priemonės veikimą ir sumažintumėte išmetamųjų teršalų kiekį. Keletas svarbiausių šios sistemos dalių:

 • Duslintuvai efektyviai sumažina triukšmą, padeda valdyti išmetamųjų teršalų kiekį, bei pagerinti variklio darbą.
 • Kataliziniai konverteriai – geriau žinomi, kaip katalizatoriai, mažina išmetamų kenksmingų dujų kiekį ir taip saugo aplinką bei žmonių sveikatą. Automobilių katalizatoriai svarbūs mažinant užterštumą miestuose, todėl svarbu prižiūrėti ir prireikus laiku pakeisti katalizatorių.
 • Išmetimo vamzdžiai pašalina išmetamąsias dujas nuo variklio ir saugiai nukreipia jas į automobilio galą. Čia Priklausomai nuo variklio tipo ir galios, automobilis gali turėti vieną ar kelis vamzdžius.

Pavarų dėžė

Jūsų transporto priemonės transmisija ir sklandus pavarų perjungimas yra būtinas komfortiškam transporto priemonės eksploatavimą. Siūlome platų automatinių ir mechaninių pavarų dėžių dalių pasirinkimą, bei filtrus ir tepalus greičių dėžių aptarnavimui. Štai ką galite rasti šioje kategorijoje:

 • Transmisijos tepalas užtikrina sklandų pavarų perjungimą ir tinkamą temperatūros reguliavimą, taip padidindamas jūsų pavarų dėžės ilgaamžiškumą, bei sklandų pavarų perjungimą. Transmisijos alyva parenkama individualiai pagal automobilio markę, modelį bei gamintojo reikalavimus.
 • Automatinė pavarų dėžė – vis dažnesnis pasirinkimas perkant tiek naują, tiek naudotą automobilį. Ne vienas vairuotojas ar vairuotoja dažnai automatinę transmisiją iškelia vienu iš svarbiausių kriterijų, renkantis transporto priemonę. Dėl suteikiamo komforto dažnu atveju atsiranda papildomų išlaidų, nes automatinėms pavarų dėžėms reguliariai reikia keisti hidraulinį filtrą bei tepalą.
 • Mechaninė pavarų dėžė vis dar yra gana paklausi dėl savo patikimo veikimo, dizaino ir mažesnės priežiūros, remontavimo paprastumo. Nors vairavimas su mechanine pavarų dėže yra sunkesnis, tačiau dėl patvarumo bei paprastesnio eksploatavimo vis dar yra gana populiarus.

Ir tai tik maža dalis mūsų siūlomų autodalių, kurias galite įsigyti daliubaze.lt

Aukščiausios kokybės autodetalės internetu

Mūsų įsipareigojimas kokybei užtikrina, kad tiekiame tik laiko patikrintą aukščiausios kokybės produkciją. Suprantame, kad kiekvienas automobilio savininkas turi unikalių pageidavimų ir poreikių, todėl mes rūpinamės ne tik patogiu pirkimo procesu, bet ir kokybišku klientų aptarnavimu. Jei kyla klausimų dėl tam tikrų automobilio dalių, ar turite specialių pageidavimų – susisiekite! Kvalifikuota klientų aptarnavimo komanda pasistengs atsakyti į visus iškilusius klausimus ir padės išsirinkti geriausią detalę jūsų automobiliui.

Autodetalės internetu yra lengvai prieinamos kiekvienam. Apsipirkimą palengvina patogi svetainė ir paieškos sistema, kurios dėka galite išsifiltruoti prekes pagal automobilio markę, modelį bei variklio tipą. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti platų asortimentą, kurį taip pat sudaro ir atsarginės dalys, vidaus įranga ir aksesuarai, kėbulo dalys ir daugelis kitų. Prekes pristatome visoje Lietuvoje bei siunčiame į Europos šalis, Skandinaviją ir Ukrainą.

Siekiame, kad mūsų internetinė parduotuvė taptų jūsų pirmuoju pasirinkimu puikios automobilio būklės išlaikymui ir auto dalių atnaujinimui.

Skaityti daugiau

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti