MENU
1

Paskirstymo pagrindinio diržas/komplektas

Automobilis nepasirinktas
Gamintojas---
Metai--- - ---
Kėbulas---
Kuro tipas---
Darb. tūris---
Galia--- kw / --- hp
---

Paskirstymo pagrindinio diržas/komplektas internetu

Paskirstymo diržas, taip pat žinomas kaip skirstomojo veleno diržas, yra dantytas diržas, kuris sinchronizuoja alkūninio veleno ir paskirstymo veleno (-ių) sukimąsi vidaus degimo variklyje. Paskirstymo diržas užtikrina, kad vožtuvai atsidarytų ir užsidarytų tinkamu laiku, o tai labai svarbu tinkamam variklio veikimui. Laikykitės gamintojo rekomenduojamų keitimo intervalų: paskirstymo diržus paprastai reikia keisti kas 100 000–160 000 kilometrų, tačiau peržiūrėkite konkrečios transporto priemonės vadovą.

Paskirstymo diržų funkcijos

 • Sinchronizuoja alkūninį ir skirstomąjį veleną: paskirstymo diržas jungia alkūninį veleną, kuris sukasi du kartus per variklio ciklą, su skirstomuoju velenu (-iais), kuris (-iais) sukasi vieną kartą per variklio ciklą. Tai užtikrina, kad vožtuvai atsidarytų ir užsidarytų tinkamu laiku, atsižvelgiant į stūmoklio padėtis.
 • Apsaugo nuo variklio pažeidimų: jei paskirstymo diržas nutrūktų arba paslystų, vožtuvai ir stūmokliai gali susidurti ir sukelti rimtus variklio pažeidimus. Štai kodėl svarbu paskirstymo diržą keisti rekomenduojamais intervalais.

Viskas, ką svarbu žinoti apie paskirstymo pagrindinio diržą/komplektus

Ar ieškote patarimų kaip išlaikyti savo automobilio paskirstymo pagrindinį diržą? Sužinokite, kaip tinkamai prižiūrėti šį svarbų variklio komponentą ir išvengti brangių remonto sąskaitų.

 1. Reguliariai tikrinkite diržo būklę. Atlikite vizualinę patikrą ir patikrinkite, ar paskirstymo pagrindinio diržo paviršius yra nenusidėvėjęs ar nesugadintas. Nusidėvėjusio ar plyšusio diržo simptomai gali būti įtrūkimai arba įpjovos jo paviršiuje.
 2. Keiskite pagal gamintojo nurodymus. Laikykitės automobilio gamintojo nurodymų dėl paskirstymo pagrindinio diržo keitimo intervalų. Dauguma gamintojų rekomenduoja keisti diržą kas 60 000–100 000 kilometrų, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo automobilio modelio.
 3. Naudojate kokybiškus komplektus. Pasirinkite aukštos kokybės paskirstymo pagrindinius diržus ir komplektus, kad užtikrintumėte ilgalaikį patikimumą ir variklio veikimo efektyvumą.
 4. Kreipkitės į specialistus. Jei neturite pasitikėjimo atliekant paskirstymo pagrindinio diržo pakeitimą patys, geriau kreipkitės į patyrusį automobilių meistrą arba autoservisą. Neprofesionalus darbas gali sukelti rimtus variklio gedimus.
 5. Periodiškai tikrinkite komplektus. Kartu su paskirstymo pagrindiniu diržu, atkreipkite dėmesį į kitus susijusius komponentus, tokius kaip įtempimo ratukai arba veleno diržai. Keiskite juos pagal būklę arba pagal gamintojo nurodymus.

Paskirstymo diržų montavimas

Paskirstymo diržo keitimas yra sudėtingas darbas, kuris reikalauja specialių įrankių ir žinių. Svarbu, kad tai atliktų kvalifikuotas mechanikas. Tačiau jei esate mechaniškai linkę ir turite tinkamus įrankius, paskirstymo diržą galite pakeisti patys.

 1. Pirmiausia domėkitės auto gamintoju, kuris gali pateikti specifinius montavimo reikalavimus jūsų automobiliui. Taip pat užtikrinkite, kad turite tinkamus įrankius, tokius kaip variklio atrakinimo įrankį, žiedines raktus ir variklio įtempimo įrankį.
 2. Prieš pradedant bet kokį darbą su varikliu atjunkite nuo baterijos, kad išvengtumėte elektros pavojaus.
 3. Suraskite prieigos taškus prie paskirstymo diržo ir susijusių komponentų. Tai gali reikšti, kad turėsite pašalinti kai kuriuos kitus variklio dalis, tokias kaip oro filtras ar generatorius.
 4. Atsargiai pašalinkite seną paskirstymo diržą, atkreipdami dėmesį į jo orientaciją ir kaip jis susijungia su variklio komponentais.
 5. Įsitikinkite, kad naujas diržas yra tinkamas jūsų automobilio modeliui ir gamybos metams. Atidžiai įsitikinkite, kad jis yra teisingai sumontuotas, laikydamiesi gamintojo nurodymų dėl jo orientacijos.
 6. Įtempkite paskirstymo diržą pagal gamintojo rekomendacijas arba naudodami specialų įrankį, kad užtikrintumėte tinkamą įtempimą.
 7. Surinkite atgal visus išimtus ar sureguliuotus variklio komponentus.
 8. Prijunkite bateriją atgal į automobilį.
 9. Užveskite variklį ir patikrinkite, ar paskirstymo diržas veikia tinkamai ir ar nėra jokių triukšmų ar nukrypimų. Taip pat patikrinkite, ar visi variklio komponentai veikia kaip reikia.

Paskirstymo diržo pasirinkimas

Norint užtikrinti tinkamą variklio veikimą ir išvengti brangių žalos svarbu pasirinkti tinkamą paskirstymo diržą savo automobiliui. Štai keletas veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis paskirstymo diržą:

 • Transporto priemonės markė, modelis ir metai

Įsitikinkite, kad pasirinkote paskirstymo diržą, atitinkantį jūsų automobilio markę, modelį ir metus. Tai užtikrins tinkamą montavimą ir suderinamumą su jūsų variklio komponentais.

 

 • Kokybė ir prekės ženklo reputacija

 

Rinkitės paskirstymo diržus iš gerbiamų prekių ženklų, žinomų dėl aukštos kokybės komponentų gamybos. Rinkitės diržus, pagamintus iš patvarių medžiagų, kurios gali atlaikyti variklio darbo sunkumus.

 

 • Paskirstymo diržo tipas

 

Yra du pagrindiniai paskirstymo diržų tipai:

Dantyti diržai. Tai yra labiausiai paplitęs paskirstymo diržo tipas ir turi blokuojančius dantis, kurie susijungia su alkūninio veleno ir skirstomųjų velenų žvaigždutėmis.

Grandininiai paskirstymo diržai. Kai kuriuose varikliuose naudojami grandininiai paskirstymo diržai, kurie laikomi patvaresni ir mažiau linkę nusidėvėti nei dantytieji diržai.

 

 • Kaina

 

Paskirstymo diržų kaina gali skirtis priklausomai nuo prekės ženklo, kokybės ir transporto priemonės pritaikymo. Apsvarstykite savo biudžetą, pirmenybę teikdami kokybei ir suderinamumui.

 

 • Garantija

 

Rinkitės paskirstymo diržą su visapusiška garantija, kad apsisaugotumėte nuo defektų ar priešlaikinio nusidėvėjimo.

Skaityti daugiau

Automobilis

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti