MENU
1

Jutiklis, statymo atstumo jutiklis MAXGEAR 27-1292

Jutiklis, statymo atstumo jutiklis MAXGEAR 27-1292

Specifikacija:

GamintojasMAXGEAR
Kodas27-1292
Ilgis [mm]40.85
13.53 Kaina nurodyta su PVM
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
287431161DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Originali dalis Original OE-0K01V34156
4.41
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Jutiklis, statymo atstumo jutiklis ESEN SKV 28SKV041
10.94
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Jutiklis, statymo atstumo jutiklis AIC 54613
16.68
(Kaina su PVM)
Yra 21 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Jutiklis, statymo atstumo jutiklis TOPRAN 115 537
18.88
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Jutiklis, statymo atstumo jutiklis TOPRAN 701 256
19.85
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Jutiklis, statymo atstumo jutiklis METZGER 0901070
26.71
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-1S0919275CGRU
37.40
(Kaina su PVM)
Yra 26 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
AUDIFIATOPELRENAULTVOLVOLAND ROVERABARTH
ALFA ROMEO71773705
AUDI3C0919275L
FIAT71748668
FIAT71773705
LANCIA71773705
OPEL4417283
OPEL4452559
RENAULT284421414R
RENAULT284422284R
RENAULT284427745R
RENAULT7701064277
RENAULT8200454718
RENAULT8200530996
RENAULT8200530999
RENAULT8200531000
RENAULT8200531002
RENAULT8200531003
RENAULT8200531006
RENAULT8200531008
RENAULT8200531009
RENAULT8200531011
RENAULT8200531012
RENAULT8200531166
RENAULT8200551550
RENAULT8200551552
RENAULT8200551553
RENAULT8200682926
VAUXHALL93198844
VAUXHALL93857961
VOLVO30786320
VOLVO30786968
VOLVO31341637
LAND ROVERLR005076
LAND ROVERLR005210
LAND ROVERLR006039
LAND ROVERLR038351
LAND ROVERLR039635
LAND ROVERLR040659
ABARTH71748668
ABARTH71773705
ABARTH735467154

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti