MENU
1

Veleno sandariklis, alkūninis velenas CORTECO 19036447B

Veleno sandariklis, alkūninis velenas CORTECO 19036447B

Specifikacija:

GamintojasCORTECO
Kodas19036447B
Vidinis skersmuo 1 [mm]50
Išorinis skersmuo 1 [mm]90
Aukštis 1 [mm]14
MedžiagaPTFE (politetrafluoretilenas
Papildomas straipsnis / informacija 2Su junge
Papildomas straipsnis / informacija 2Su montavimo įvore
OE numeriui0514C6
10.61 Kaina nurodyta su PVM
Yra 32 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
59253445DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
9.19
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
9.37
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
9.70
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
10.27
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
19.43
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
CITROËNFIATFORDPEUGEOT
CITROËN0514C6
FIAT9659901780
FORD1557881
FORD1230867
FORD1529393
FORD1103468
FORD1096260
FORD1116905
FORD1201417
FORD1801837
FORD1920072
FORD7H1Q6700AA
FORDXS7Q6700BA
FORDXS7Q6700AE
FORDXS7Q6700AF
FORDXS7Q6700AG
FORD3S7Q6700AA
FORD3S7Q6700AB
FORD3S7Q6700AC
FORD3S7Q6700AD
PEUGEOT0514C6

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti