MENU
1

Pakaitinimo žvakė

Automobilis nepasirinktas
Gamintojas---
Metai--- - ---
Kėbulas---
Kuro tipas---
Darb. tūris---
Galia--- kw / --- hp
---
Kaitinimo žvakė FEBI BILSTEIN 24094
7.44
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 📦 Turime dabar
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP006
1.37
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP044
1.40
(Kaina su PVM)
Yra 8 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP071
1.40
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP088
1.40
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP027
1.48
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP048
1.48
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP053
1.48
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP005
1.49
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP019
1.55
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP083
1.56
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP007
1.59
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP026
1.59
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP039
1.59
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP047
1.59
(Kaina su PVM)
Yra 9 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP078
1.59
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP024
1.68
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP051
1.68
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė DENCKERMANN E300020
1.76
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP020
1.77
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Kaitinimo žvakė KAMOKA KP066
1.79
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.

Pakaitinimo žvakės internetu

Pakaitinimo žvakė yra maža, elektriniu būdu šildoma dalis, naudojama dyzeliniuose varikliuose. Jos padeda varikliui lengviau užsivesti šaltomis sąlygomis. Kai įjungiate raktą, pakaitinimo žvakėms tiekiama elektra, o jos įkaista iki raudonos spalvos. Ši šiluma padeda pašildyti suslėgtą orą cilindro viduje, o tai palengvina kuro užsidegimą.

 

Kai variklis įšyla -  pakaitinimo žvakės išsijungia. Paprastai jos veikia tik kelias sekundes variklio užvedimo metu. Jei dyzelinio variklio pakaitinimo žvakės neveikia tinkamai, galite pastebėti šiuos simptomus:

 • Sunku užvesti variklį šaltomis sąlygomis
 • Dūmingas išmetimas
 • Variklio veikimas lėtai arba netolygiai
 • Padidėjęs išmetamųjų dujų kiekis

Jei manote, kad jūsų pakaitinimo žvakės gali būti neveiksmingos, svarbu jas kuo greičiau patikrinti ir pakeisti. Neveikiančios pakaitinimo žvakės gali apsunkinti variklio užvedimą ir sukelti kitų problemų.

Ką svarbu žinoti apie pakaitinimo žvakes?

Pakaitinimo žvakės yra esminė dyzelinių variklių dalis, užtikrinanti patikimą užvedimą šaltu oru. Jos yra atsakingos už oro-kuro mišinio šildymą cilindruose, kad degimo procesas vyktų sklandžiai. Prieš perkant pakaitinimo žvakes, svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

 

Paskirtis:

 

Pakaitinimo žvakės naudojamos dyzeliniuose varikliuose, kad padėtų lengviau užvesti variklį šaltomis sąlygomis. Jos įkaista iki raudonos spalvos, pašildydamos orą cilindro viduje ir taip palengvindamos kuro užsidegimą.

 

Veikimo principas:

 

Įjungus degimo raktą, pakaitinimo žvakėms tiekiama elektra kelioms sekundėms, kol variklis įšyla.  Kai variklis pasiekia darbinę temperatūrą, pakaitinimo žvakės išsijungia.

 

Požymiai, kad pakaitinimo žvakės gali neveikti:

 • Sunkus variklio užvedimas šaltomis sąlygomis.
 • Dūmingas išmetimas.
 • Variklio veikimas lėtai arba netolygiai.
 • Padidėjęs išmetamųjų dujų kiekis.

Kada reikia keisti pakaitinimo žvakes?

 • Rekomenduojama reguliariai tikrinti pakaitinimo žvakes, ar nėra nusidėvėjimo ar pažeidimo.
 • Jas reikia keisti, kai pastebite aukščiau išvardintus požymius, arba pagal gamintojo rekomendacijas.

Pakaitinimo žvakių keitimas:

 

Pakaitinimo žvakes paprastai galima gana lengvai pakeisti patiems, turint tinkamą įrankių rinkinį ir naujas žvakes.  Prieš keičiant žvakes, būtinai perskaitykite savo automobilio vadovą.

 

Patarimai, kaip prižiūrėti pakaitinimo žvakes:

 • Reguliariai tikrinkite pakaitinimo žvakes.
 • Naudokite aukštos kokybės degalus ir variklio alyvą.
 • Venkite perkaisti variklį.

Laikydamiesi šių patarimų, galite užtikrinti, kad jūsų pakaitinimo žvakės veiktų tinkamai ir jūsų dyzelinis variklis užsivesdų sklandžiai net ir šaltomis sąlygomis.

Kaip veikia pakaitinimo žvakės?

Pakaitinimo žvakės veikia elektriniu būdu panaudojant elektros srovę, kad būtų sukurtas šilumos šaltinis variklio cilindruose. Kai įjungiate uždegimą, pakaitinimo žvakės pradeda kaisti ir padidina cilindruose esančio oro temperatūrą. Tai padeda kurui lengviau užsiliepsnoti, ypač šaltu oru, kai degimo procesas gali būti sunkesnis.

Kokie yra sugedusių pakaitinimo žvakių požymiai?

Pakaitinimo žvakės keitimas – gana greitas darbas. Pirmiausia, žinoma, reikia identifikuoti, kad laikas jas keisti. Sugedusios pakaitinimo žvakės gali sukelti įvairių problemų. Pakaitinimo žvakės tikrinimas turi būti atliekamas reguliariai. Štai keli pagrindiniai požymiai, kad pakaitinimo žvakės gali būti sugedusios:

 1. Sunkus variklio užvedimas šaltomis sąlygomis:

Tai yra dažniausias ir akivaizdžiausias sugedusių pakaitinimo žvakių požymis. Jei variklis sunkiai užsiveda, kai lauke šalta, tai gali reikšti, kad žvakės nepakankamai įkaista, kad pašildytų orą cilindruose ir užtikrintų tinkamą kuro užsidegimą.

 1. Dūmingas išmetimas:

Užvedus variklį, ypač šaltomis sąlygomis, galite pastebėti padidėjusį dūmingumą išmetimo vamzdyje. Tai gali būti nesudegusio kuro pasekmė, kuris atsiranda dėl nepakankamo oro ir kuro mišinio degimo dėl neveikiančių pakaitinimo žvakių.

 1. Nepastovus variklio darbas:

Sugedusios pakaitinimo žvakės gali sukelti netolygų variklio darbą, ypač iškart po užvedimo. Tai gali pasireikšti trūkčiojimu, vibracija ar net variklio užgesimu.

 1. Padidėjęs išmetamųjų dujų kiekis:

Veikiančios pakaitinimo žvakės padeda sumažinti kenksmingų išmetamųjų dujų kiekį. Jei jos neveikia tinkamai, išmetamųjų dujų kiekis gali padidėti, ypač teršalų, tokių kaip azoto oksidai ir kietasios dalelės.

 1. Kiti požymiai:

Be šių pagrindinių simptomų, kartais gali pasireikšti ir kiti sugedusių pakaitinimo žvakių požymiai, tokie kaip padidėjęs degalų sąnaudos, variklio perkaitimas ar net variklio gedimo lemputės užsidegimas. Jei pastebėjote bent vieną iš šių požymių, svarbu kuo greičiau patikrinti ir pakeisti pakaitinimo žvakes. Neveikiančios žvakės gali apsunkinti variklio užvedimą, sukelti variklio veikimo sutrikimus ir padidinti išmetamųjų dujų kiekį.

 

Pakaitinimo žvakes paprastai galima gana lengvai pakeisti patiems, turint tinkamų įrankių ir naujų žvakių rinkinį. Prieš keičiant žvakes, būtinai perskaitykite savo automobilio vadovą. Tinkamai prižiūrint pakaitinimo žvakės turėtų tarnauti keletą metų.

Kaip patikrinti pakaitinimo žvakes?

Pakaitinimo žvakių tikrinimas yra svarbus žingsnis norint užtikrinti jų veikimą. Štai keletas metodų, kaip galite patikrinti pakaitinimo žvakes:

 1. Vizualinis patikrinimas: Išimkite žvakes ir apžiūrėkite jas dėl pažeidimų ar nusidėvėjimo požymių.
 2. Multimetras: Naudodami multimetrą, patikrinkite žvakių varžą. Sveikos pakaitinimo žvakės turėtų turėti tam tikrą varžos lygį, kuris nurodytas jūsų automobilio specifikacijose.
 3. Testavimas tiesiogiai: Kai kurie specializuoti įrankiai gali būti naudojami žvakių patikrinimui tiesiogiai ant automobilio, be jų išėmimo.

Kaip dažnai reikia keisti pakaitinimo žvakes?

Pakaitinimo žvakių keitimas priklauso nuo jūsų automobilio naudojimo ir gamintojo rekomendacijų. Paprastai, pakaitinimo žvakes rekomenduojama keisti kas 80 000 – 100 000 km arba jei pastebite sugedusių žvakių požymius. Svarbiausia, kad pakaitinimo žvakė pagal automobilį nėra keičiama dažnai, tačiau esant poreikiui – keisti yra būtina.

Ką svarbu žinoti prieš perkant pakaitinimo žvakes?

Prieš perkant pakaitinimo žvakes, atkreipkite dėmesį į šiuos svarbius dalykus:

 1. Pakaitinimo žvakės pagal automobilį: Užtikrinkite, kad pasirinktos žvakės tinka jūsų automobilio modeliui ir varikliui. Skirtingi automobiliai gali turėti skirtingus žvakių reikalavimus.
 2. Kokybė ir gamintojas: Rinkitės kokybiškas žvakes iš patikimų gamintojų, kad užtikrintumėte ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą.
 3. Pakaitinimo žvakės kaina: Palyginkite kainas ir pasirinkite optimalų kainos ir kokybės santykį. Nepamirškite, kad pigesnės žvakės gali turėti trumpesnį tarnavimo laiką.

Pakaitinimo žvakės yra svarbios jūsų dyzelinio variklio veikimui, todėl verta investuoti į aukštos kokybės produktus ir reguliariai tikrinti jų būklę, kad užtikrintumėte sklandų ir patikimą automobilio veikimą.

Kodėl verta rinktis pakaitinimo žvakes iš daliubaze.lt ?

Mes siūlome platų ir aukštos kokybės pakaitinio žvakių asortimentą už gerą kainą, mes jums galime pasiūlyti šių gerai žinomų gamintojų pakaitinimo žvakes:

 • “NGK”
 • “BorgWarner (BERU)”
 • “MEYLE”
 • “METZGER”
 • “BOSCH”
 • “DENSO”
 • “ERA”
 • “BLUE PRINT”
 • “CHAMPION”
 • “SWAG”
 • “MAGNETI MARELLI”
 • “FAE”
 • “FEBEST”
 • “JAPKO”
 • “KAMOKA”
 • “MAXGEAR”
 • “VALEO”

Platus asortimentas: Daliubaze.lt siūlo platų pakaitinimo žvakių asortimentą įvairiems automobilių modeliams ir markėms. Tai reiškia, kad tikrai rasite reikiamas žvakes savo automobiliui.

 

Konkurencingos kainos: Daliubaze.lt siūlo konkurencingas pakaitinimo žvakių kainas. Galite palyginti kainas su kitomis internetinėmis parduotuvėmis ir įsitikinti, kad gaunate geriausią pasiūlymą. Pakaitinimo žvakės kaina tikrai atitiks Jūsų poreikius.

 

Aukšta kokybė: Daliubaze.lt siūlo tik aukštos kokybės pakaitinimo žvakes iš patikimų gamintojų. Tai užtikrina, kad žvakės tarnaus ilgai ir patikimai.

 

Greitas pristatymas: Daliubaze.lt siūlo greitą pristatymą visoje Lietuvoje. Užsisakius prekes, jos bus pristatytos per 1-3 darbo dienas.

 

Patogus apsipirkimas: Daliubaze.lt svetainė yra patogi ir paprasta naudoti. Galite lengvai rasti reikiamas žvakes pagal savo automobilio modelį ar prekės ženklą. Taip pat galite apsipirkti internetu arba apsilankyti vienoje iš fizinių Daliubaze.lt parduotuvių.

 

Kliento aptarnavimas: Daliubaze.lt siūlo puikų klientų aptarnavimą. Jei turite klausimų ar problemų, galite kreiptis į klientų aptarnavimo tarnybą ir gauti pagalbą.

 

Esame tikri jog išsirinksite sau tinkamas pakaitinimo žvakes iš šių gerai žinomų gamintojų.

Skaityti daugiau

Automobilis
Filtras

Pavadinimas

Gamintojas

Ilgis [mm]

Svoris [kg]

Aukštis [mm]

Grandinių skaičius

Montavimo vieta

Jungčių skaičius

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti