MENU
1

Amortizatorius KAMOKA 2000073

Amortizatorius KAMOKA 2000073

Specifikacija:

GamintojasKAMOKA
Kodas2000073
Montavimo vietaGalinė ašis
Amortizatoriaus montavimo tipasApatinė kilpa
Amortizatoriaus montavimo tipasViršutinis kaištis
19.77 Kaina nurodyta su PVM
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
706084440DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Amortizatorius DACO 562711
17.63
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Amortizatorius ABAKUS 232-02-107
18.99
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Amortizatorius GH GH-333673
22.49
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Amortizatorius MONROE G2515
31.24
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Amortizatorius MONROE R1566
40.26
(Kaina su PVM)
Yra 26 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-22834094
283.49
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
OPEL
OPEL13219187
OPEL13224170
OPEL13234170
OPEL13275731
OPEL13299874
OPEL13299875
OPEL13299878
OPEL13329475
OPEL13329476
OPEL13329477
OPEL13329478
OPEL22830730
OPEL22830731
OPEL22830732
OPEL22830733
OPEL22881044
OPEL22881045
OPEL436414
OPEL436458
OPEL436617
OPEL436619
OPEL436620
OPEL436621
OPEL436636
OPEL436637
OPEL436638
OPEL436639
OPEL436671
OPEL436672
OPEL436673
OPEL436674
OPEL436826
OPEL436827
OPEL436892
OPEL436893
OPEL95516522
OPEL95516523
CHEVROLET23158968

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti