Naujas ŠIAULIŲ parduotuvės adresas: Ateities g. 1 Dainų k. Šiauliai.
enuk
0
MENU
0

Pasirinkite automobilį

Selected car
Arba parinkite iš sąrašo »

Herth+Buss Elparts 51277283 Kabelių rem. kompl., vidaus šildymo vent., (variklio paš.)

Specifikacija:

GamintojasHerth+Buss Elparts
Kodas51277283
Montavimo vietaTarp vidaus pūtiklio ir prerezistoriaus
Gamintojo apribojimasAlfa Romeo
Gamintojo apribojimasFiat
Gamintojo apribojimasIveco
Gamintojo apribojimasLancia
Kištukinių kontaktų skaičius5
Kabelio ilgis [mm]150
Papildomas gaminys / papildoma informacijaSu kištukiniu lizdu
Papildomas straipsnis / informacija 2Su vamzdžiu
Kabelio skerspjūvis nuo [mm²]2.5
Kabelio skerspjūvis iki [mm²]4
Temperatūros riba nuo [°C]−25
Temperatūros sritis iki [°C]+140
Žarnos izoliacinė medžiagaSilikonas
OE numeriui500326616
OE numeriui13248240
OE numeriui13480494
OE numeriui46723713
OE numeriui6845796
OE numeriui77362439
OE numeriui77364374
OE numeriui77364714
OE numeriui77366027
OE numeriui77366210
Jungties korpuso tipasKištukinis lizdas
SVHCSVHC nėra!
36.80 €Kaina nurodyta su PVM
Yra 9 vnt.Pristatymas: 2-4 d.d.
5:21:58 liko greitesniam pristatymui
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
273622735DB146408
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Kraunama...
Pasirinkite adapterį
Šis valytuvo šepetėlis prie automobilio tvirtinamas per adapterį — pasirinkite tinkamą. Vienas adapteris pridedamas nemokamai.
×