Naujas ŠIAULIŲ parduotuvės adresas: Ateities g. 1 Dainų k. Šiauliai.
enuk
0
MENU
0

Pasirinkite automobilį

Selected car
Arba parinkite iš sąrašo »

Herth+Buss Elparts 51277336 Kabelių remonto komplektas, valytuvo variklis

Specifikacija:

GamintojasHerth+Buss Elparts
Kodas51277336
Gamintojo apribojimasBMW
Gamintojo apribojimasMercedes-Benz
Gamintojo apribojimasVAG
Kištukinių kontaktų skaičius4
Kabelio ilgis [mm]175
Kabelio skerspjūvis nuo [mm²]1.5
Kabelio skerspjūvis iki [mm²]2.5
Papildomas gaminys / papildoma informacijaSu kištukiniu lizdu
Papildomas gaminys / papildoma informacijaSu tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2Su vamzdžiu
Žarnos izoliacinė medžiagaSilikonas
Temperatūros riba nuo [°C]−25
Temperatūros sritis iki [°C]+140
OE numeriui7.02851.20.0
OE numeriui7.02851.20.8
OE numeriui7.00294.17.0
OE numeriui7.22810.60.0
OE numeriui11517586925
OE numeriui11517586924
OE numeriui11517563183
OE numeriui11517546994
OE numeriui11517545201
OE numeriui11517521584
OE numeriuiA 414 470 12 94
SVHCSVHC nėra!
NUO 20.80 €Kaina nurodyta su PVM
Pasirinkite
20.80 € 1-3 d.d. 11 vnt.
21.90 € 2-4 d.d. 1 vnt.
21.90 € 1-3 d.d. 6 vnt.
Yra 18 vnt.Pristatymas: NUO 1 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
471510091DB1747
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Kraunama...
Pasirinkite adapterį
Šis valytuvo šepetėlis prie automobilio tvirtinamas per adapterį — pasirinkite tinkamą. Vienas adapteris pridedamas nemokamai.
×