Naujas ŠIAULIŲ parduotuvės adresas: Ateities g. 1 Dainų k. Šiauliai.
enuk
0
MENU
0

Pasirinkite automobilį

Selected car
Arba parinkite iš sąrašo »

SCT - MANNOL MN8211-1 Greičių dėžės alyva ATF AG52

Specifikacija:

GamintojasSCT - MANNOL
KodasMN8211-1
Talpa [l]1
Gamintojo leidimasACURA ATF-Z1
Gamintojo leidimasAISIN WARNER JWS 3309 (T-IV)
Gamintojo leidimasAISIN WARNER JWS 3324 (WS)
Gamintojo leidimasALLISON C-3 & C-4
Gamintojo leidimasALLISON TES-389B
Gamintojo leidimasAmerican Motors ATF +3 (MS7176-E)
Gamintojo leidimasAmerican Motors ATF RED 1
Gamintojo leidimasRED 1K
Gamintojo leidimasAUDI 5 HP LT71141 (ZF 5 HP 18FL/19FL/24A)
Gamintojo leidimasAUDI G 052 025-A2
Gamintojo leidimasAUDI G 053 025-A2
Gamintojo leidimasAUDI G 052 162-A1/A2 (ZF Lifeguardfluid 5)
Gamintojo leidimasAUDI G 055 025 A2 (JWS 3309)
Gamintojo leidimasAUDI 052 055
Gamintojo leidimasAUDI G 052 990
Gamintojo leidimasBMW JWS 3309 (T-IV)
Gamintojo leidimasBMW LA2634
Gamintojo leidimasBMW LT71141 (ZF 5 HP 18FL/19FL/24A)
Gamintojo leidimasBMW ZF 5HP18FL
Gamintojo leidimas5HP24
Gamintojo leidimas5HP30
Gamintojo leidimasBMW 7045E
Gamintojo leidimasBMW ETL-8072B
Gamintojo leidimasMINI 83 22 0 402 4132
Gamintojo leidimasBOSCH TE-ML 09
Gamintojo leidimasCAT TO-2
Gamintojo leidimas+3 (MS 7176E)
Gamintojo leidimasCHRYSLER 05127382AA
Gamintojo leidimasCHRYSLER MOPAR AS 68 RC (T-IV)
Gamintojo leidimasJWS 3309
Gamintojo leidimasDAEWOO LT 71141
Gamintojo leidimasDODGE 05127382AA
Gamintojo leidimasDODGE MOPAR AS 68 RC (T-IV)
Gamintojo leidimasJWS 3309
Gamintojo leidimasJEEP 05127382AA
Gamintojo leidimasESSO LT 71141
Gamintojo leidimasJWS 3309
Gamintojo leidimasFORD FNR5
Gamintojo leidimasFORD WSS M2C 138CJ
Gamintojo leidimas166H
Gamintojo leidimasFORD WSS M2C 922A1
Gamintojo leidimas924A (XT-8-QAW) JWS 3309
Gamintojo leidimasFORD XT-2-QDX (M)
Gamintojo leidimasFORD XT-2-QSM (Syn)
Gamintojo leidimasFORD ESP-M2C166H
Gamintojo leidimasXL-12
Gamintojo leidimasFuso ATF-A4
Gamintojo leidimasGM 9986195 (Aisin AW
Gamintojo leidimasJWS 3309)
Gamintojo leidimasGM 1940700
Gamintojo leidimasGM 1940767
Gamintojo leidimasGM 21005966
Gamintojo leidimasGM 22717466
Gamintojo leidimasGM 88900925
Gamintojo leidimasGM 93160393
Gamintojo leidimasGM AW1
Gamintojo leidimasGM 88863400
Gamintojo leidimasGM 88863401
Gamintojo leidimasHONDA DW-1
Gamintojo leidimasHYUNDAI JWS 3314
Gamintojo leidimasHYUNDAI 040000C90SG
Gamintojo leidimasIDEMITSU K17 3100 PL085
Gamintojo leidimasJAGUAR ATF 3403 M115
Gamintojo leidimasJAGUAR ATF LT71141
Gamintojo leidimasZF 5HP24
Gamintojo leidimasJAGUAR ATF 3403 JLM20238
Gamintojo leidimasJAGUAR JLM 20292
Gamintojo leidimasJEEP ATF+3
Gamintojo leidimasLEXUS JWS 3309
Gamintojo leidimasMAZDA Mazda ATF F-1
Gamintojo leidimasMAZDA Mazda ATF S-1
Gamintojo leidimasMAZDA Mazda ATF N-1
Gamintojo leidimasMAZDA ATF 3317
Gamintojo leidimasMITSUBISHI Diaqueen J2
Gamintojo leidimasCherokee NAG 1 (Chrysler
Gamintojo leidimasOPEL 19 40 700
Gamintojo leidimasOPEL 19 40 707
Gamintojo leidimasOPEL 19 40 767
Gamintojo leidimasOPEL 21005966 Transaxle
Gamintojo leidimasOPEL 22 17466
Gamintojo leidimasOPEL 88900925
Gamintojo leidimasOPEL 9986195
Gamintojo leidimasPEUGEOT Z 000169756
Gamintojo leidimasPEUGEOT (PSA) AL4 Automatic gearbox oil (#9730.AE)
Gamintojo leidimasPORSCHE ZF 5HP19FL
Gamintojo leidimasZF 5HP20
Gamintojo leidimasLT71141
Gamintojo leidimasPORSCHE ATF 3403-M115
Gamintojo leidimasPORSCHE T-IV (JWS 3309)
Gamintojo leidimasPORSCHE 000 043 205 09
Gamintojo leidimasPORSCHE 999 917 547 00 (A2)
Gamintojo leidimasPORSCHE 000 043 205 28
Gamintojo leidimasPORSCHE Z 000169756
Gamintojo leidimasRENAULT DPO/AL4
Gamintojo leidimasRENAULT Matic D2
Gamintojo leidimasSAAB T-IV (JWS 3309)
Gamintojo leidimasSAAB 93 165 147
Gamintojo leidimasSAAB 93 160 393
Gamintojo leidimasSATURN T-IV (JWS 3309)
Gamintojo leidimasSHELL 3403
Gamintojo leidimasM115
Gamintojo leidimasLA 2634
Gamintojo leidimasSUBARU ATF 5AT
Gamintojo leidimasSUBARU K0140Y0700
Gamintojo leidimasSUBARU ATF 09117946/93160393
Gamintojo leidimasSUZUKI AT OIL 5D06
Gamintojo leidimasSUZUKI ATF 2326
Gamintojo leidimasSUZUKI ATF 2384K
Gamintojo leidimasSUZUKI JWS 3309
Gamintojo leidimasSUZUKI ATF 3314
Gamintojo leidimasSUZUKI ATF 3317
Gamintojo leidimasTexaco 7045-E
Gamintojo leidimasTexaco 8072B
Gamintojo leidimasTexaco N402
Gamintojo leidimasVickers M2950-S
Gamintojo leidimasI-286-S
Gamintojo leidimasVOLVO PN 1161521
Gamintojo leidimasVOLVO 97325
Gamintojo leidimasVOLVO 97335
Gamintojo leidimasVOLVO CE 97340
Gamintojo leidimasVOLVO 1161540/1161640
Gamintojo leidimasVOLKSWAGEN G 052 055
Gamintojo leidimasVOLKSWAGEN G-052 025 A2
Gamintojo leidimasVOLKSWAGEN G-055-025 A2 (JWS 3309)
8.70 €Kaina nurodyta su PVM
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
965805137DB

Aprašymas

Specialus visų sezonų sintetinis transmisijos skystis (ATF), skirtas moderniems „ZF Group“ 4–5 greičių automatinėms greičių dėžėms. Jis netinka 6 greičių automatinėms greičių dėžėms. Užtikrina nepriekaištingą automatinės greičių dėžės darbą, garantuoja minimalų dilimą, ilgą transmisijos tarnavimo trukmę ir degalų ekonomiją net esant didžiausioms apkrovoms. Sukurtas atsižvelgiant į specialius VW G 052 162 grupės reikalavimus. Produkto savybės: - Aukštos kokybės mažo klampumo sintetinė bazė su aukštu klampumo indeksu, derinyje su daugiafunkciu priedų paketu, išlaiko visas savo savybes plačiame temperatūrų diapazone: žiemą užtikrina geras tepimo savybes esant žemoms (-45 °C) temperatūroms, o vasarą – stabilų tepimo plėvelės sluoksnį esant didžiausioms apkrovoms ir aukštoms temperatūroms; - Aukštos technologijos priedų derinys užtikrina geras antifrikcines savybes krumpliaračiams bei puikias trinties savybes trinties elementams, taip užtikrinantis reikšmingą degalų ekonomiją, tolygų ir sklandų pavarų perjungimą bei pratęsiantį visų transmisijos elementų tarnavimo laiką. Užtikrina suderintą ir sklandų sankabų darbą. Apsaugo nuo įbrėžimų ir sukimšimo; - Pasižymi aukštu terminio oksidacinio ir cheminio stabilumu, taip pat atsparumu aukštatemperatūrei terminiam ardymui visą tarnavimo laikotarpį. Leidžia sumažinti lako, dumblo, suodžių ir kitų anglies nuosėdų susidarymą, padidinti tepalų keitimo intervalus bei užtikrinti transmisijos komponentų patvarumą, taip sumažinant įrangos priežiūros išlaidas; - Dėl specialių inhibitorių papildymo, jis apsaugo metalines geležies ir ne geležies lydinių detales nuo korozijos tiek eksploatuojant, tiek ir nenaudojant; - Atsparus oro įmaišymui ir putų susidarymui, taip pat kavitacijai, pasižymi puikiomis aušinimo savybėmis; - Užtikrina suderinamumą su visais tarpiklių medžiagos, neleidžia jiems tinti, kietėti ir trauktis, kas leidžia sumažinti atsarginių dalių išlaidas ir apsaugo nuo nuotėkių; - Sumažina triukšmą. Rekomenduojama naudoti bet kuriose šiuolaikinėse automatinėse greičių dėžėse (rankinio valdymo, nuosekliuoju režimu, elektroniniu valdymu – įskaitant su hidrodinaminio konverterio užraktu) Volkswagen, Audi, Seat, Skoda automobiliuose, kuriuose reikalaujama atitikti VW TL 521 62 reikalavimus. Spalva: geltona. Laikykitės gamintojo instrukcijų, pateiktų naudotojo vadove!

  • OE Numbers
  • Automobiliai
Kraunama...
Pasirinkite adapterį
Šis valytuvo šepetėlis prie automobilio tvirtinamas per adapterį — pasirinkite tinkamą. Vienas adapteris pridedamas nemokamai.
×