MENU
1

Kuro filtras MANN-FILTER WK 31/2 (10)

Kuro filtras MANN-FILTER WK 31/2 (10)

Specifikacija:

GamintojasMANN-FILTER
KodasWK 31/2 (10)
Filtro tipasTiesioginis filtras
Filtro tipasPriešfiltris
Aukštis [mm]105
Išorinis skersmuo [mm]30
1.61 Kaina nurodyta su PVM
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
7567372DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Kuro filtras MAHLE KL13OF
0.85
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras HENGST FILTER H101WK
0.86
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras KNECHT KL 13 OF
0.91
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras KOLBENSCHMIDT 50013074
1.01
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras BOSCH 0 450 904 058
1.10
(Kaina su PVM)
Yra 40 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras MAGNETI MARELLI 152071760840
1.10
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras WIX FILTERS WF8130
1.16
(Kaina su PVM)
Yra 62 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras FILTRON PS842
1.33
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras SOFIMA S 9000 B
1.98
(Kaina su PVM)
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras MAHLE KL13
2.43
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras MAGNETI MARELLI 152071760838
2.43
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Kuro filtras VALEO 587200
12.62
(Kaina su PVM)
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
ALFA ROMEOBMWCITROËNFIATFORDINNOCENTILADAOPELPEUGEOTRENAULTROVERSAABSEATTALBOTZASTAVADACIAGAZFSOFORD OTOSANMOSKVICHZAZLIGIEROLTCITPININFARINAIZH
BMW13 32 1 277 481
BMW13 32 1 277 497
BMW13 32 1 278 272
BMW13 32 1 278 272.3
CITROËN5429 192
CITROËN5481 874
CITROËN5490 862
CITROËN95534 485
CITROËN95534 486
CITROËNGX 0330-201 A
CITROËNGX 0330-202 A
CITROËNGX 0330-301 A
CITROËNGX 5429-192
CITROËNGX 5429-192 A
CITROËNSRV 000-503
CITROËNSVR 000-503
FIAT4352637
FIAT71736104
FIAT71736112
FIAT82323784
FIAT82425490
FIAT82425649
FIAT82428006
FIAT82429294
FORD5003 748
FORD5004 837
FORD5015 543
FORD5015 544
IVECO438 4509
MAN81.12503-0045
MAN81.12503-0056
MAN81.12503-0057
MAN81.12503-0058
MAZDA2221-3470B
PEUGEOT1567 07
PEUGEOT1567 18
PEUGEOT1567 19
PEUGEOT1567 21
RENAULT50 00 031 168
RENAULT71 00 544 588
RENAULT77 00 544 588
RENAULT77 01 349 332
SAAB008210
SAAB838475
SAAB883364
SUBARU64201-0020
TALBOT00 131 709 00
TALBOT38 840
TALBOT38 840 E
VOLVO3713186
VOLVO464728
STEYR700.20.80.492
VAGC 004 312 110
VAGSE 021 020 200 A
VAGXE 021 020 200 A
BOMAG96006361
CASE IH417 917 C 91
CASE IH680120025
CASE IH87675543
MASSEY FERGUSON522 066
MASSEY FERGUSON800 848
RENAULT TRUCKS00 05 490 862
RENAULT TRUCKS50 00 031 168
CLAAS00 1920 010 0
DEUTZ-FAHR0460 6000
FENDTH835200730200
GENERAL MOTORS5650170
GENERAL MOTORS7973411
GENERAL MOTORS7984544
GENERAL MOTORS93156490
GENERAL MOTORS93156782
JOHN DEEREAM101126
JOHN DEEREAM104639
JOHN DEEREAM107871
JOHN DEEREAM116178
JOHN DEEREAM116304
JOHN DEEREAM38708
JOHN DEEREGY20709
JOHN DEEREM128336
JOHN DEEREM151868
JOHN DEEREMG269212
GROVE7437000104
JCB6801/20025
CATERPILLAR3I1489
FIAT-HITACHI76564503
GALIOND108775
HAMM280194
HYSTER1319179
INGERSOLL-RANDC31978
KRAMER000 161 03 06
KUBOTA2182-4301-0
MELROE6511393
RICHIER552 482 201
LINDE000 983 2089
LINDE0009832086
FAHR8-1219-180-509.00
LIGIER11.1.620
ONAN149-2005
ONAN149-2206-01
ONAN1492137
ONAN1492206
LAND ROVERPHB 000450
LAND ROVERSTC 4202
MANITOU888016
AMMANN99-XM000113
GEHL137794
GEHL217000
GEHL600449
GEHLP217000
GEHLP700003

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti