MENU
1

Karteriai automobilio

Automobilis nepasirinktas
Gamintojas---
Metai--- - ---
Kėbulas---
Kuro tipas---
Darb. tūris---
Galia--- kw / --- hp
---

Plačiau kas yra karteris

Karteris tai variklio dalis, kuri atlieka svarbią funkciją - saugo variklio alyvą. Tai yra aliuminio arba plieno korpusas, kuris yra pritvirtintas prie variklio bloko apačios. Karteris yra uždaras, todėl jis neleidžia alyvai nutekėti iš variklio. Taip pat jis apsaugo variklio vidų nuo dulkių, purvo ir kitų nešvarumų. Jis taip pat turi svarbią funkciją - jame yra įrengtas alyvos siurblys, kuris padeda varikliui gauti reikiamą tepalų kiekį.

Dažniausiai pasitaikančios problemos

Karteris gali patirti įvairių problemų, tokių kaip nutekėjimas arba įtrūkimas. Tai gali būti dėl senos arba pažeistos tarpinės tarp variklio bloko ir karterio. Tokiais atvejais būtina atlikti remontą arba pakeisti karterį, kad būtų išvengta alyvos nuotėkio ir variklio pažeidimo. Svarbu reguliariai tikrinti šią automobilio dalį ir atlikti būtinus priežiūros darbus, kad būtų išlaikytas variklio efektyvumas ir saugumas.

Kaip išsirinkti tinkamą karterį?

Skirtingi automobilių modeliai turi skirtingus karterius, todėl norint išsiaiškinti koks variantas yra tinkamas Jūsų modeliui, Daliubaze.lt puslapyje reikėtų filtro pagalba pasirinkti Jūsų automobilio markę,modelį, variklį ir į paieškos laukelį įvesti “karteriai”, sistema automatiškai parinks jūsų automobiliui tinkamą variantą.

 

Tik geriausios kokybės produkcija

Mes bendradarbiaujame tik su gerai žinomais ir patikimais gamintojais, kurie gaminą aukščiausios kokybės produkciją. Karteris yra svarbi automobilio dalis, todėl mes siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai gautų patikimą, kokybišką  ir ilgai tarnaujantį produktą. Jūsų saugumas yra mūsų prioritetas, todėl mes atsakingai renkamės prekes, kurias siūlome savo klientams.

Patogus apsipirkimas ir pristatymas

Daliubazė.lt stengiasi užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą. Prekes pristatome visoje Lietuvoje į paštomatus per 2-3 d.d., o užsakius iki 17.30 val., jau kitą dieną jas galėsite atsiimti Šiauliuose, prekių atsiėmimo punkte.  Be to, užsakant už 150 Eur. pristatymas visoje Lietuvoje yra nemokamas!

Kitos pristatymo galimybės

Taip pat galima pasirinkti pristatymą autobusu ar kurjeriu į namus, tačiau šiems pristatymo būdams, nemokamas siuntimas negalioja.

Dėl pristatymo į Europą, Skandinaviją ar Ukrainą būtina susisiekti asmeniškai. Siuntimo kaina bus pridėta prie pirkinių krepšelio ir gali svyruoti nuo 10-50 Eur. siuntoms iki 30kg.

Daliubaze.lt - Jūsų patikimas auto dalių tiekėjas

Rinkitės Daliubaze.lt kaip patikimą auto dalių ir auto aksesuarų tiekėją ir būkite tikri, kad jūsų automobilis bus tvarkingas ir tarnaus nepriekaištingai. Mes pasirūpinsime Jūsų saugumu ir komfortu kiekvienoje kelionėje!

Skaityti daugiau

Automobilis

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti