Naujas ŠIAULIŲ parduotuvės adresas: Ateities g. 1 Dainų k. Šiauliai.
enuk
0
MENU
0

Pasirinkite automobilį

Selected car

WOLF 1053521 Greičių dėžės alyva

Specifikacija:

GamintojasWOLF
Kodas1053521
AlyvaVisiškai sintetinė alyva
SpecifikacijaACURA ATF-Z1
SpecifikacijaAISIN-WARNER AW-1
SpecifikacijaAISIN-WARNER AW-2
SpecifikacijaAIS-WARJWS3309(T-IV)
SpecifikacijaAIS-WARN JWS3324(WS)
SpecifikacijaALLISON C3
SpecifikacijaALLISON C4
SpecifikacijaAUDI TL 52180
SpecifikacijaBMW ATF 4
SpecifikacijaBMW ATF 5
SpecifikacijaBMW ATF 6
SpecifikacijaBMW ETL 7045E
SpecifikacijaBMW ETL 8072B
SpecifikacijaBMW EZL799 / EZL799A
SpecifikacijaBMW JWS 3309(T-IV)
SpecifikacijaBMW LA 2634
SpecifikacijaBMW LT 71141
SpecifikacijaBMW ZF 5HP18FL
SpecifikacijaBMW ZF 5HP24
SpecifikacijaBMW ZF 5HP30
SpecifikacijaBOSCHREXR TE-ML 09
SpecifikacijaCATERPILLAR TO-2
SpecifikacijaCHRYSL ATF + +2 +3
SpecifikacijaCHRAS68RCT-IVJWS3309
SpecifikacijaCHRYSDODJP68043742AA
SpecifikacijaDAEWOO LT 71141
SpecifikacijaDAIH AMIX CVTF DFC
SpecifikacijaDAIH AMIX CVTF DFE
SpecifikacijaDAIH AMIX CVTF DTC
SpecifikacijaDAIH AMIX CVTF-DC
SpecifikacijaDAIH AMMIX ATF D II
SpecifikacijaDAIH AMMIX ATFDIIISP
SpecifikacijaDAIHATSU FLUID TC
SpecifikacijaDODGE NS-2 / CVTF+4
SpecifikacijaDTFR 13C140
SpecifikacijaDTFR 13C150
SpecifikacijaDTFR 13C170
SpecifikacijaFIAT T-IV type
SpecifikacijaFORD CVT23
SpecifikacijaFORD CVT30
SpecifikacijaFORD ESP-M2C166-H
SpecifikacijaFORD FRN 5
SpecifikacijaFORD MERCON
SpecifikacijaFORD MERCON C
SpecifikacijaFORD MERCON SP
SpecifikacijaFORD WSS-M2C922-A1
SpecifikacijaFORD WSS-M2C924-A
SpecifikacijaFORD WSS-M2C928-A
SpecifikacijaFORD WSS-M2C933-A
SpecifikacijaFORD XT-2 QSM (Syn)
SpecifikacijaFORD XT-2QDX (M)
SpecifikacijaFORD XT-6-QSP
SpecifikacijaFUJIJYUUKO i-CVTF FG
SpecifikacijaFUSO ATF -SP III
SpecifikacijaFUSO ATF-A4
SpecifikacijaFUSO ATF-II
SpecifikacijaGEELY CVTF-EX1
SpecifikacijaGM 1940700
SpecifikacijaGM 1940767
SpecifikacijaGM 9985010
SpecifikacijaGM 9985835
SpecifikacijaGM 9986195
SpecifikacijaGM 21005966
SpecifikacijaGM 22717466
SpecifikacijaGM 88863400
SpecifikacijaGM 88863401
SpecifikacijaGM 88900925
SpecifikacijaGM 93160393
SpecifikacijaGM AW-1
SpecifikacijaGM CVTF GR2/SATD-CVT
SpecifikacijaGM DEXRON II
SpecifikacijaGM DEXRON II-D
SpecifikacijaGM DEXRON II-E
SpecifikacijaGM DEXRON III-G
SpecifikacijaGM DEXRON III-H
SpecifikacijaGM DEXRON TYPA, SUFA
SpecifikacijaHINO Blue Ribon ATF
SpecifikacijaHONDA ATF Z-1
SpecifikacijaHONDA DW-1
SpecifikacijaHON HCF-2/HMMF(NSC)
SpecifikacijaHON Type 3.0 and 3.1
SpecifikacijaHON Ultra HEVF-Type1
SpecifikacijaHYUNDAI 040000C90SG
SpecifikacijaHYUNDAI Dex-II SP-II
SpecifikacijaHYUNDAI SP-CVT1
SpecifikacijaHYUNDAI SP-II M
SpecifikacijaHYUNDAI SP-III
SpecifikacijaHYUNDAI SP-IV M
SpecifikacijaHYUNDAI SP-IV M1
SpecifikacijaISUZU 08200-9001
SpecifikacijaISUZU BESCO ATF-II
SpecifikacijaISUZU BESCO ATF-III
SpecifikacijaISUZU BESCO ATF-SP
SpecifikacijaISUZU SCS Fluid
SpecifikacijaJAG ATF 3403JLM20238
SpecifikacijaJAGUAR ATF 3403 M115
SpecifikacijaJAGUAR JLM 20292
SpecifikacijaJAG LT71141 ZF 5HP24
SpecifikacijaJASO M315-2013 1A
SpecifikacijaJASO M315-2013 1A-LV
SpecifikacijaJASO M315-2013 2A
SpecifikacijaJEEP ATF +3
SpecifikacijaJEEP NS-2 / CVTF+4
SpecifikacijaKIA SP-CVT 1
SpecifikacijaLEXUS JWS 3309
SpecifikacijaMAZDA ATF 3317
SpecifikacijaMAZDA ATF A7
SpecifikacijaMAZDA ATF D-II
SpecifikacijaMAZDA ATF F-1
SpecifikacijaMAZDA ATF FZ
SpecifikacijaMAZDA ATF M-III
SpecifikacijaMAZDA ATF M-V(TypM5)
SpecifikacijaMAZDA ATF N-1
SpecifikacijaMAZDA ATF S-1
SpecifikacijaMAZDA CVTF 3320
SpecifikacijaMB 236.20 / CVT28
SpecifikacijaMINI EZL799(A)/CVTV1
SpecifikacijaMINI T-IV
SpecifikacijaMITS CVTF ECO J4
SpecifikacijaMITSUBISHI CVTF J-1
SpecifikacijaMITSUBISHI CVTF J-4
SpecifikacijaMITSUBISHI CVTF J-4+
SpecifikacijaMITS Diaqueen ATF PA
SpecifikacijaMITS Diaqueen AW
SpecifikacijaMITS Diaqueen J2
SpecifikacijaMITS Diaqueen J3
SpecifikacijaMITS Diaqueen SK
SpecifikacijaMITS Diaqueen SP
SpecifikacijaMITS Diaqueen SP-II
SpecifikacijaMITS Diaqueen SP-III
SpecifikacijaMITS Diaqueen SP-IV
SpecifikacijaNISSAN MATIC-C
SpecifikacijaNISSAN MATIC-D
NUO 14.90 €Kaina nurodyta su PVM
Pasirinkite
14.90 € 1-3 d.d. 3 vnt.
15.00 € 1-3 d.d. 10 vnt.
Yra 13 vnt.Pristatymas: NUO 1 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
1504404370DB156963
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Kraunama...