Naujas ŠIAULIŲ parduotuvės adresas: Ateities g. 1 Dainų k. Šiauliai.
enuk
0
MENU
0

Pasirinkite automobilį

Selected car

FUCHS ATF 4000 TITAN 1L Greičių dėžės alyva

Specifikacija:

GamintojasFUCHS
KodasATF 4000 TITAN 1L
Talpa [l]1
Pakuotės tipasButelis
SpecifikacijaDTFR 13C100
SpecifikacijaDTFR 13C170
SpecifikacijaMAN 339 L1/V1/Z1
SpecifikacijaMB-APPROVAL 236.93
SpecifikacijaVOITH H55.6335.xx
AlyvaPusiau sintetinė alyva
Gamintojo leidimasALLISON C-4
Gamintojo leidimasALLISON TES-389
Gamintojo leidimasBMW 81229400272
Gamintojo leidimasBMW 81229400275
Gamintojo leidimasBMW 81229407738
Gamintojo leidimasBMW 83220403248
Gamintojo leidimasBMW 83229407765
Gamintojo leidimasBMW 83229407807
Gamintojo leidimasBMW 83229407858
Gamintojo leidimasBMW 83229407859
Gamintojo leidimasCATERPILLAR TO-2
Gamintojo leidimasFORD MERCON
Gamintojo leidimasGM 1940707
Gamintojo leidimasGM 1940767
Gamintojo leidimasGM DEXRON III H
Gamintojo leidimasMAN 339 TYPE L1
Gamintojo leidimasMAN 339 TYPE V1
Gamintojo leidimasMAN 339 TYPE Z1
Gamintojo leidimasMB 236.1
Gamintojo leidimasMB 236.9
Gamintojo leidimasVOITH H55.6335.XX
Gamintojo leidimasVOLVO 97341
Gamintojo leidimasVW G 052 162
Gamintojo leidimasZF TE-ML 02F
Gamintojo leidimasZF TE-ML 03D
Gamintojo leidimasZF TE-ML 04D
Gamintojo leidimasZF TE-ML 09
Gamintojo leidimasZF TE-ML 11B
Gamintojo leidimasZF TE-ML 14A
Gamintojo leidimasZF TE-ML 17C
Rekomenduojamas alyvos gamintojasALLISON C-4
Rekomenduojamas alyvos gamintojasALLISON TES 389
Rekomenduojamas alyvos gamintojasBMW 81 22 9 400 272
Rekomenduojamas alyvos gamintojasDEXRON III (H)
Rekomenduojamas alyvos gamintojasMB 236.9
10.70 €Kaina nurodyta su PVM
Yra 8 vnt.Pristatymas: 1-2 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
0DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Kraunama...