Naujas ŠIAULIŲ parduotuvės adresas: Ateities g. 1 Dainų k. Šiauliai.
enuk
0
MENU
0

Pasirinkite automobilį

Selected car

FUCHS ATF 5005 TITAN 1L Greičių dėžės alyva

Specifikacija:

GamintojasFUCHS
KodasATF 5005 TITAN 1L
Talpa [l]1
Gamintojo leidimasALLISON TES-295
Gamintojo leidimasALLISON TES-389
Gamintojo leidimasBMW 81229400272
Gamintojo leidimasBMW 81229400275
Gamintojo leidimasBMW 81229407738
Gamintojo leidimasBMW 83220403248
Gamintojo leidimasBMW 83229407807
Gamintojo leidimasBMW 83229407858
Gamintojo leidimasBMW 83229407859
Gamintojo leidimasFORD MERCON V
Gamintojo leidimasGM 1940707
Gamintojo leidimasGM DEXRON III H
Gamintojo leidimasMAN 339 TYPE L1
Gamintojo leidimasMAN 339 TYPE V2
Gamintojo leidimasMAN 339 TYPE Z2
Gamintojo leidimasMAN 339 TYPE Z3
Gamintojo leidimasMB 236.6
Gamintojo leidimasVOITH H55.6336.XX
Gamintojo leidimasVOLVO 97341
Gamintojo leidimasVW G 052 162
Gamintojo leidimasZF TE-ML 02F
Gamintojo leidimasZF TE-ML 04D
Gamintojo leidimasZF TE-ML 11B
Gamintojo leidimasZF TE-ML 14B
Gamintojo leidimasZF TE-ML 14C
Gamintojo leidimasZF TE-ML 16L
Gamintojo leidimasZF TE-ML 17C
10.40 €Kaina nurodyta su PVM
Yra 8 vnt.Pristatymas: 1-2 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
0DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Kraunama...