Naujas ŠIAULIŲ parduotuvės adresas: Ateities g. 1 Dainų k. Šiauliai.
enuk
0
MENU
0

Pasirinkite automobilį

Selected car
Arba parinkite iš sąrašo »

ELRING 006.990 Sandarinimo žiedas, „Common-Rail“ inžektorius

Specifikacija:

GamintojasELRING
Kodas006.990
Vidinis skersmuo [mm]7
Išorinis skersmuo [mm]13.8
Storis [mm]1.9
MedžiagaVaris
OE numeriui0432133791
OE numeriui1129191
OE numeriui1378432
OE numeriui1477437
OE numeriui1495919
OE numeriui1529965
OE numeriui1545621
OE numeriui1812618
OE numeriui1980.J7
OE numeriui1C1Q-9K546BA
OE numeriui6C1Q-9K546AC
OE numeriui6C1Q-9K546BC
OE numeriui71724128
OE numeriui71794621
OE numeriui7C16-9K546AB
OE numeriui9C1Q-9K546BA
OE numeriuiDCRI105800
OE numeriuiDCRI106620
OE numeriuiDCRI107060
OE numeriuiDCRI107930
Prekės tarifo numeris7 415 210 000
NUO 2.30 €Kaina nurodyta su PVM
Pasirinkite
2.30 € 1-3 d.d. 10 vnt.
2.40 € 1-3 d.d. 3 vnt.
2.50 € 1-3 d.d. 26 vnt.
Yra >100 vnt.Pristatymas: NUO 1 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
1637270670DB13962
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Kraunama...
Pasirinkite adapterį
Šis valytuvo šepetėlis prie automobilio tvirtinamas per adapterį — pasirinkite tinkamą. Vienas adapteris pridedamas nemokamai.
×