MENU
1

Stabdžių diskas QUARO QD7123

Stabdžių diskas QUARO QD7123

Specifikacija:

GamintojasQUARO
KodasQD7123
Išorinis skersmuo [mm]269
Stabdžių disko storis [mm]9.3
Stabdžių disko tipasVisiškai
Aukštis [mm]55.7
23.35 Kaina nurodyta su PVM
Pastaba: Kaina už vienetą. Parduodama po 2vnt.
Yra 20 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
290180787DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Stabdžių diskas FEBI BILSTEIN 27234
16.63
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas BLUE PRINT ADT343175
17.27
(Kaina su PVM)
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas SWAG 81 92 7234
17.85
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas Dr!ve+ DP1010.11.1256
18.59
(Kaina su PVM)
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Stabdžių diskas METZGER 6110710
25.90
(Kaina su PVM)
Yra 6 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
TOYOTA
GMC92126203
TOYOTA424310D050
TOYOTA4243112210
TOYOTA4243112250
TOYOTA4243147020
TOYOTA4243152050
TOYOTA4243152060
FENGXINGB123502070
LIFANB3502111
BYD1132107700
BYD1132108500
TOYOTA (FAW)4243102050
TOYOTA (FAW)4243102160
TOYOTA (FAW)4243102161

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti