MENU
1

V formos rumbuoti diržai KAMOKA 7015037

V formos rumbuoti diržai KAMOKA 7015037

Specifikacija:

GamintojasKAMOKA
Kodas7015037
Ilgis [mm]1 120
3.34 Kaina nurodyta su PVM
Yra 4 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
1212196401DB
  • OE Numbers
  • Automobiliai
V formos rumbuoti diržai BLUE PRINT AD05R1120
4.38
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
V formos rumbuoti diržai FEBI BILSTEIN 28853
5.24
(Kaina su PVM)
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
V formos rumbuoti diržai SWAG 30 92 8853
5.69
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-31330870
41.30
(Kaina su PVM)
Yra 13 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
Originali dalis Original OE-31330870
41.30
(Kaina su PVM)
Yra 13 vnt.Pristatymas: 1-3 d.d.
AUDIBMWTOYOTAVW
VOLVO31330870
AUDI079903137A
AUDI079903137AA
BMW11282248190
BMW2248190
BMW64 55 2 248 190
BMW64552248190
TOYOTA9091602207
TOYOTA9091602395
TOYOTA9091602396
TOYOTA9091602422
TOYOTA9936501120
TOYOTA9936531120
TOYOTA9936551120
TOYOTA9936571120
TOYOTA9936581120
TOYOTA9936591120
VOLVO30616942
VOLVO30623381
VOLVO30731820
VOLVO30757514
VOLVO31258381
VW079903137AA
VAG079903137A
VAG079903137AA

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti