Naujas ŠIAULIŲ parduotuvės adresas: Ateities g. 1 Dainų k. Šiauliai.
enuk
0
MENU
0

Pasirinkite automobilį

Selected car
Arba parinkite iš sąrašo »

SACHS 802 458 Pakabos statramsčio atraminis guolis

Specifikacija:

GamintojasSACHS
Kodas802 458
Montavimo vietaPriekinė ašis, kairė
Montavimo vietaPriekinė ašis, dešinė
Alternatyvus remonto komplektas802 460
OE numeriui1320605
OE numeriui1323599
OE numeriui1334230
OE numeriui1339553
OE numeriui1365854
OE numeriui1377471
OE numeriui1377612
OE numeriui30681546
OE numeriui3M51-3K155-BD
OE numeriui3M51-3K155-BE
OE numeriui3M51-3K155-CC
OE numeriui3M51-3K155-DA
OE numeriui3M51-3K155-DB
OE numeriui3M51-3K155-DC
OE numeriui3M51-3K155-EC
OE numeriui3M51-3K155-FA
OE numeriui3M51-3K155-FB
OE numeriui8N61-3K155-AA
OE numeriui8N61-3K155-DA
OE numeriuiBBM2-34-380
OE numeriuiBP4K-34-380B
OE numeriuiBP4K-34-380C
OE numeriuiBP4K-34-380D
OE numeriuiBP4L-34-380
OE numeriuiBPL-34-380
Papildomas straipsnis / informacija 2Be frikcinio guolio
SVHCInformacijos nėra. Susisiekite su gamintoju!
NUO 8.00 €Kaina nurodyta su PVM
Pasirinkite
8.00 € 1-3 d.d. 10 vnt.
8.50 € 2-4 d.d. 3 vnt.
8.80 € 1-3 d.d. 12 vnt.
Yra 35 vnt.Pristatymas: NUO 1 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
16960049DB14121
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Kraunama...
Pasirinkite adapterį
Šis valytuvo šepetėlis prie automobilio tvirtinamas per adapterį — pasirinkite tinkamą. Vienas adapteris pridedamas nemokamai.
×