MENU
1

MAZDA Autodalys

121 I (DA)

121 II (DB)

121 III (JASM, JBSM)

121 III hečbekas (JASM, JBSM)

2 (DE_, DH_)

2 (DL, DJ)

2 (DY)

2 hečbekas (KB)

3 (BK)

3 (BL)

3 (BM, BN)

3 hečbekas (BM)

3 hečbekas (BP)

3 sedanas (BK)

3 sedanas (BL)

3 sedanas (BM_, BN_)

3 sedanas (BP_)

323 C IV (BG)

323 C V (BA)

323 F IV (BG)

323 F V (BA)

323 F VI (BJ)

323 I (FA)

323 I Station Wagon (FA)

323 II (BD)

323 II Hatchback (BD)

323 III (BF)

323 III Hatchback (BF)

323 III Station Wagon (BW)

323 P V (BA)

323 S IV (BG)

323 S V (BA)

323 S VI (BJ)

5 (CR19)

5 (CW)

6 dėžės kėbulas / universalas (GJ)

6 Hatchback (GG)

6 Hatchback (GH)

6 sedanas (GG)

6 sedanas (GH)

6 sedanas (GJ, GL)

6 Station Wagon (GY)

6 universalas (GH)

6 universalas (GJ, GL)

626 I (CB)

626 I kupė

626 II (GC)

626 II Hatchback (GC)

626 II kupė (GC)

626 III (GD)

626 III Hatchback (GD)

626 III kupė (GD)

626 III Station Wagon (GV)

626 IV (GE)

626 IV Hatchback (GE)

626 V (GF)

626 V Hatchback (GF)

626 V Station Wagon (GW)

929 I (LA)

929 II (HB)

929 II kupė (HB)

929 II universalas (HV)

929 III (HC)

929 IV (HD)

B-SERIE (UD)

B-SERIE (UF)

B-SERIE (UN)

BT-50 pikapas (CD, UN)

BT-50 plokščiadugnis / važiuoklė (CD, UN)

CX-3 (DK)

CX-30 (DM)

CX-5 (KE, GH)

CX-5 (KF)

CX-5 Van (KE_)

CX-60 (KH_)

CX-7 (ER)

CX-9 (TB)

CX-9 (TC)

DEMIO (DW)

E autobusas (SR1)

E komercinis

E komercinis (SR2)

E plokščiadugnis / važiuoklė (SD1)

E plokščiadugnis / važiuoklė (SD1, SL)

MPV I (LV)

MPV II (LW)

MX-3 (EC)

MX-30 (DR)

MX-5 I (NA)

MX-5 II (NB)

MX-5 III (NC)

MX-5 IV (ND)

MX-5 RF Targa (ND)

MX-6 (GD)

MX-6 (GE)

NAVAJO uždaryta visureigė transporto priemonė

PREMACY (CP)

PREMACY Van (CP_)

RX-5

RX-7 I (SA)

RX-7 II (FC)

RX-7 II kabrioletas

RX-7 III (FD)

RX-8 (SE, FE)

TRIBUTE (EP)

XEDOS 6 (CA)

XEDOS 9 (TA)

MAZDA Dalys Internetu: Patogus Būdas Įsigyti Reikiamas Dalis Tinkamam Automobilio Veikimui

 

Šiandien automobilių savininkams, norintiems palaikyti savo MAZDA automobilį geriausios būklės, gali atsirasti iššūkių rasti tinkamas dalis. Vartotojai vis dažniau pasirenka dalių pirkimą internetu, nes tai suteikia patogumą, galybę ženkliai sutaupyti ir pasirinkti iš plataus prekių asortimento, tačiau būtina žinoti keletą svarbių dalykų apie MAZDA dalis ir jų įsigijimą internetu.

 

Ką Svarbu Žinoti apie MAZDA Dalis?

 

Svarbu suprasti, kad MAZDA automobiliams skirtos dalys gali skirtis kokybe ir kainomis. Originalios MAZDA originalios dalys, pagamintos pagal gamintojo specifikacijas, užtikrina optimalų suderinamumą su jūsų automobiliu ir ilgalaikį naudojimą, tačiau tai gali kainuoti brangiai.

Kartais, kokybiškos analogiškos autodalys gali būti geresnės alternatyvos, tačiau reikia atidžiai jas atrinkti. Dauguma automobilio dalių turi tam tikrą tarnavimo laiką. Reguliariai tikrinkite savo automobilio gamintojo rekomendacijas, kad sužinotumėte - kada reikia keisti tokias dalis kaip alyva, filtrai, diržai ir kt. Taip pat atkreipkite dėmesį į įspėjamuosius ženklus, kurie rodo, kad gali reikėti keisti dalį, pavyzdžiui, neįprastas triukšmas, vibracija ar skysčių nutekėjimas.

 

Populiariausios MAZDA Automobilių Detalės

 

Kiekvieno MAZDA automobilio savininko poreikiai gali skirtis, tačiau yra keletas populiariausių detalių, kurios dažniausiai būna pakeičiamos arba atnaujinamos. Tai gali būti tepalai, filtrai, stabdžių sistemos detalės ir pan., taigi, svarbu suprasti kokių dalių jums reikia ir atidžiai pasirinkti tinkamas dalis. Pavyzdžiui, dažnai keičiami amortizatoriai. Jie yra atsakingi už smūgių, atsirandančių važiuojant nelygiu keliu, sugėrimą, taip pat už padangų sukibimą su kelio danga. Dėl intensyvaus naudojimo amortizatoriai laikui bėgant nusidėvi ir praranda savo efektyvumą, todėl juos reikia reguliariai keisti. Stabdžių sistema yra gyvybiškai svarbi saugumui, todėl reguliari stabdžių dalių apžiūra ir keitimas yra būtinas. Stabdžių diskai nusidėvi trinant juos į stabdžių kaladėles, o kaladėlės laikui bėgant tampa plonesnės. Kai šios dalys susidėvi - stabdžių kelias pailgėja, o stabdymas tampa ne toks efektyvus. Taigi, esate nesaugūs kelyje. Reguliariai turi būti keičiamas ir oro filtras. Jis valo orą (patenkantį į variklį) ir apsaugo jį nuo dulkių, nešvarumų ir kitų teršalų. Užsikimšęs oro filtras gali apsunkinti variklio darbą ir sumažinti jo galią. Todėl oro filtrą reikia reguliariai keisti, ypač jei dažnai važinėjate dulkių ar taršos sąlygomis.

 

MAZDA Dalys iš daliubaze.lt Parduotuvės

 

Rinkitės MAZDA dalis pas mus, nes:

  • Siūlome platų prekių pasirinkimą. Daugiau nei 50 000 skirtingų automobilių dalių, todėl greičiausiai rasite reikiamą dalį savo automobiliui.

  • Konkurencingos kainos. daliubaze.lt siūlo konkurencingas kainas visoms savo dalims. Galite palyginti kainas su kitomis internetinėmis parduotuvėmis, kad įsitikintumėte, jog gaunate geriausią pasiūlymą.

  • Patogus apsipirkimas. Galite apsipirkti internetu arba apsilankyti jų fizinėje parduotuvėje Šiauliuose.

  • Greitas pristatymas. daliubaze.lt siūlo greitą pristatymą visoje Lietuvoje. Užsisakę dalis iki 15 val. - galite tikėtis jas gauti kitą darbo dieną.

  • Profesionalus aptarnavimas. daliubaze.lt klientų aptarnavimo komanda yra pasirengusi atsakyti į visus jūsų klausimus ir padėti rasti reikiamas dalis jūsų automobiliui.

daliubaze.lt yra internetinė parduotuvė, kuri siūlo platų automobilių dalių asortimentą įvairiems automobilių modeliams. Mes siūlome tiek originalias, tiek analogiškas dalis iš patikimų gamintojų, taip pat akumuliatorius, tepalus ir kitas eksploatacines medžiagas.

 

Apibendrinant


Automobilio dalių kokybė yra gyvybiškai svarbi ne tik transporto priemonės veikimui, bet ir keleivių saugumui. Pasirinkus prastos kokybės dalis - gali kilti įvairių problemų. Renkantis MAZDA dalis internetu - svarbu atidžiai įvertinti jų kokybę, autentiškumą ir kainą. Pasirinkus patikimą tiekėją - galite būti tikri, kad jūsų MAZDA automobilis tarnaus ilgai ir patikimai.

Skaityti daugiau

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti