Naujas ŠIAULIŲ parduotuvės adresas: Ateities g. 1 Dainų k. Šiauliai.
enuk
0
MENU
0

Pasirinkite automobilį

Selected car

Herth+Buss Elparts 51277319 Kabelių rem. kompl., vidaus šildymo vent., (variklio paš.)

Specifikacija:

⚠️ AUDI 100 C3 sedanas (443, 444) - compatibility unknown
GamintojasHerth+Buss Elparts
Kodas51277319
Montavimo vietaTarp vidaus pūtiklio ir prerezistoriaus
Gamintojo apribojimasAlfa Romeo
Gamintojo apribojimasRenault
Kištukinių kontaktų skaičius2
Papildomas gaminys / papildoma informacijaSu kištukiniu lizdu
Papildomas straipsnis / informacija 2Su vamzdžiu
Kabelio skrespjūvis [mm²]4
Kabelio ilgis [mm]150
Žarnos izoliacinė medžiagaSilikonas
Temperatūros riba nuo [°C]−25
Temperatūros sritis iki [°C]+140
OE numeriui52410903
OE numeriui5241090
OE numeriui52412557
OE numeriui60779301
OE numeriui7701207453
OE numeriui77363393
OE numeriui7701206541
Jungties korpuso tipasKištukinis lizdas
NUO 25.30 €Kaina nurodyta su PVM
Pasirinkite
25.30 € 2-4 d.d. 8 vnt.
25.30 € 1-3 d.d. 10 vnt.
Yra 18 vnt.Pristatymas: NUO 1 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
410736664DB8164
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Kraunama...