Naujas ŠIAULIŲ parduotuvės adresas: Ateities g. 1 Dainų k. Šiauliai.
enuk
0
MENU
0

Pasirinkite automobilį

Selected car

Herth+Buss Elparts 51277163 Kabelių remonto komplektas, rato greičio jutiklis

Specifikacija:

⚠️ MAZDA E plokščiadugnis / važiuoklė (SD1) - compatibility unknown
GamintojasHerth+Buss Elparts
Kodas51277163
Gamintojo apribojimasBMW
Gamintojo apribojimasFiat
Gamintojo apribojimasOpel
Gamintojo apribojimasSuzuki
Kištukinių kontaktų skaičius2
Kabelio ilgis [mm]500
Kabelio skrespjūvis [mm²]1.5
Kontaktinis paviršiusPasidabruota
Papildomas gaminys / papildoma informacijaSu kištukiniu lizdu
Papildomas gaminys / papildoma informacijaSu tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2Su vamzdžiu
Temperatūros riba nuo [°C]−25
Temperatūros sritis iki [°C]+140
Žarnos izoliacinė medžiagaSilikonas
Laido spalvaJuoda
Jungties korpuso tipasKištukinis lizdas
Vardinė srovė [A]9
Darbinė įtampa [V]24
OE numeriui0928400487
OE numeriui0928400680
OE numeriui0928400687
OE numeriui0281002480
OE numeriui0281002500
OE numeriui0281002718
OE numeriui0928400825
SVHCSVHC nėra!
NUO 9.80 €Kaina nurodyta su PVM
Pasirinkite
9.80 € 1-3 d.d. 30 vnt.
10.90 € 2-4 d.d. 10 vnt.
10.90 € 1-3 d.d. 10 vnt.
Yra 50 vnt.Pristatymas: NUO 1 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 150 Eur į Venipak paštomatą
1661005360DB4504
  • OE Numbers
  • Automobiliai
Kraunama...