MENU
1

Droseliai

Automobilis nepasirinktas
Gamintojas---
Metai--- - ---
Kėbulas---
Kuro tipas---
Darb. tūris---
Galia--- kw / --- hp
---

Droselis - kas tai?

Droselis tai svarbi dalis variklio valdymo sistemoje, nes ji kontroliuoja, kiek oro patenka į variklį ir kaip tai įtakoja variklio veikimą. Jis yra įrengtas tarp oro filtro ir variklio, ir jis veikia kaip vartai, kurie reguliuoja oro srautą. Droselis gali būti valdomas rankiniu būdu arba elektroniniu būdu, priklausomai nuo variklio tipo ir valdymo sistemos.

Kokiuose varikliuose dažniausiai yra naudojami droseliai?

Tiek benzininiuose, tiek dyzeliniuose varikliuose naudojami droseliai. Jie reguliuoja oro srautą į variklį, kontroliuodami degalų ir oro mišinio tiekimą. Tai yra būtina variklio valdymo detalė, lemianti galingumą ir efektyvumą.

Kokios dažniausiai pasitaikančios problemos ir kaip jos pasireiškia?

Susikaupę nešvarumai arba gedimai mechaniniame droselyje gali pasireikšti netolygiu variklio darbu, problemomis greitinant arba mažinant greitį. Šie gedimai dažnai susiję su nešvarumų kaupimu ant sklendės ar jos mechaninių dalių, trukdančių sklandžiam judėjimui.

Elektroninių droselių gedimai pasireiškia problemomis su variklio valdymu ir neveikiančiomis greičio reguliavimo funkcijomis. Šios problemos dažnai susijusios su gedimais elektroniniuose komponentuose, tokiuose kaip jutikliai arba variklio valdymo modulis.

Elektromagnetinės sklendės gedimai gali pasireikšti variklio neatsakymu į greičio reguliavimo svyravimus ir gali sukelti greitėjimo uždelsimą. Šios problemos dažnai kyla dėl gedimų elektromagnetiniuose komponentuose, kurie valdo sklendės judėjimą.

Signalų perdavimo problemos gali sukelti netikslų signalo perdavimą tarp droselio ir variklio valdymo sistemos. Šios problemos gali atsirasti dėl gedimų laidais, jungtimis ar elektroniniais komponentais.

 

 

Kaip rasti tinkamą droselį?

Skirtingi automobilių modeliai turi skirtingus droselius, todėl norint išsiaiškinti koks variantas yra tinkamas Jūsų modeliui, Daliubaze.lt puslapyje reikėtų filtro pagalba pasirinkti Jūsų automobilio markę,modelį, variklį ir į paieškos laukelį įvesti “Droseliai”, sistema automatiškai parinks jūsų automobiliui tinkamą variantą.

 

Droselis gali būti naudojamas kaip ribotuvas

Droselis taip pat yra svarbi saugumo priemonė. Jis gali būti naudojamas kaip greičio ribotuvas, apribodamas variklio galios išvestį taip padedant išlaikyti saugų greitį. Be to, gali būti naudojamas variklio sustabdymui, jį uždarant visiškai, taip nutraukiant oro tiekimą į variklį. Tai yra svarbu, kai reikia avariniu būdu kuo greičiau užgesinti variklį ir užkirsti kelią jo perkaitimui.

Turi įtakos kuro sąnaudoms

Droselis taip pat vaidina svarbų vaidmenį variklio efektyvumo ir degalų sąnaudų atžvilgiu. Kontroliuodamas oro srautą, padeda reguliuoti oro ir degalų mišinio santykį, kuris yra reikalingas degimo procesui. Tai leidžia varikliui efektyviai deginti degalus ir taupyti kuro sąnaudas.

Tik geriausios kokybės produkcija

Mes bendradarbiaujame tik su gerai žinomais ir patikimais gamintojais, kurie gaminą aukščiausios kokybės produkciją. Droselis yra svarbi automobilio dalis, todėl mes siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai gautų patikimą, kokybišką  ir ilgai tarnaujantį produktą. Jūsų saugumas yra mūsų prioritetas, todėl mes atsakingai renkamės prekes, kurias siūlome savo klientams.

Patogus apsipirkimas ir pristatymas

Daliubazė.lt stengiasi užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą. Prekes pristatome visoje Lietuvoje į paštomatus per 2-3 d.d., o užsakius iki 17.30 val., jau kitą dieną jas galėsite atsiimti Šiauliuose, prekių atsiėmimo punkte.  Be to, užsakant už 150 Eur. pristatymas visoje Lietuvoje yra nemokamas!

Kitos pristatymo galimybės

Taip pat galima pasirinkti pristatymą autobusu ar kurjeriu į namus, tačiau šiems pristatymo būdams, nemokamas siuntimas negalioja.

Dėl pristatymo į Europą, Skandinaviją ar Ukrainą būtina susisiekti asmeniškai. Siuntimo kaina bus pridėta prie pirkinių krepšelio ir gali svyruoti nuo 10-50 Eur. siuntoms iki 30kg.

Daliubaze.lt - Jūsų patikimas auto dalių tiekėjas

Rinkitės Daliubaze.lt kaip patikimą auto dalių ir auto aksesuarų tiekėją ir būkite tikri, kad jūsų automobilis bus tvarkingas ir tarnaus nepriekaištingai. Mes pasirūpinsime Jūsų saugumu ir komfortu kiekvienoje kelionėje!

Skaityti daugiau

Automobilis

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti