MENU
1

Smagračiai

Automobilis nepasirinktas
Gamintojas---
Metai--- - ---
Kėbulas---
Kuro tipas---
Darb. tūris---
Galia--- kw / --- hp
---
Varžtų komplektas, smagratis LuK 411000710
2.47
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis LuK 411012410
3.17
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis SACHS 3096 005 000
3.19
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis LuK 411015910
3.56
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis LuK 411016610
3.74
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis SACHS 1874 000 004
3.95
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis SACHS 1874 000 047
4.16
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis LuK 411000711
4.20
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis SACHS 1874 000 080
4.38
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis LuK 411015611
4.56
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis LuK 411015010
4.60
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis SACHS 1874 000 065
4.93
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis LuK 411015810
5.02
(Kaina su PVM)
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis SACHS 1874 000 039
5.05
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis LuK 411 0121 10
5.10
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis LuK 411 0132 10
5.19
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis SACHS 1874 000 018
5.36
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis LuK 411 0112 10
5.47
(Kaina su PVM)
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis LuK 411012210
5.48
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis SACHS 1874 000 060
5.63
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Varžtų komplektas, smagratis SACHS 1874 000 028
5.83
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.

Smagračiai internetu

Automobilio smagratis yra esminis sankabos sistemos komponentas. Tai sunkus diskas, kuris sukasi kartu su varikliu ir kaupia kinetinę energiją. Tada ši sukaupta energija naudojama sklandžiai perduodant galią iš variklio į transmisiją ir taip užtikrinti sklandų vairavimo patirtį.

Smagratis - kas tai?

Smagračių tipai automobiliuose:

Smagratis – kas tai? Tai yra poros tipų auto dalis. Galimas:

 

Vienos masės smagratis (SMF): tai paprastesni ir pigesni smagračiai, dažniausiai naudojami senesnėse transporto priemonėse arba tose, kuriose yra mažiau galingų variklių. Tačiau jie gali perduoti daugiau variklio vibracijų pavarai ir sukelti tam tikrą trūkčiojimą.

 

Dviejų masių smagratis (DMF): šiuose pažangiuose smagračiuose yra dvi masės, sujungtos spyruokline amortizavimo sistema. Jie efektyviai slopina variklio vibracijas, todėl pavaros perjungiamos sklandžiau ir sumažėja transmisijos komponentų susidėvėjimas. Tačiau jie yra brangesni nei SMF.

Ką svarbu žinoti prieš perkant smagračius automobiliui?

Smagračio pirkimas jūsų automobiliui gali būti lemiamas sprendimas siekiant užtikrinti sklandų veikimą ir išvengti brangaus remonto. Štai keletas pagrindinių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant:

 

Suderinamumas su transporto priemone: įsitikinkite, kad pasirinktas smagratis yra konkrečiai suderinamas su jūsų automobilio marke, modeliu ir variklio tipu. Dėl nesuderinamų smagračių gali kilti montavimo problemų ir gali būti pažeista jūsų transporto priemonės pavara.

 

Smagračio tipas: nuspręskite, ar jūsų automobiliui tinka vienos masės smagratis (SMF), ar dviejų masių smagratis (DMF). SMF paprastai yra pigesni, tačiau gali perduoti daugiau variklio vibracijų, o DMF veikia sklandžiau, bet yra brangesni.

 

Kokybė ir reputacija: pasirinkite smagračius iš gerbiamų prekių ženklų, žinomų dėl savo patvarumo ir našumo. Venkite pigių, išskirtinių prekių ženklų, kurie gali pakenkti kokybei ir saugumui.

 

Garantija: patikrinkite, ar smagračiui suteikiama garantija, kad apsisaugotumėte nuo galimų defektų ar gamybos trūkumų.

 

Profesionalus montavimas: smagračio keitimas yra sudėtinga užduotis, kuriai reikalingi specializuoti įrankiai ir žinios. Labai rekomenduojama, kad montavimą atliktų kvalifikuotas mechanikas, kad būtų užtikrintas tinkamas išlygiavimas ir išvengta tolesnių problemų.

 

Atsižvelkite į savo vairavimo įpročius: jei vairuojate agresyviai arba dažnai tempiate sunkius krovinius, DMF gali būti geresnis pasirinkimas norint sklandžiau veikti ir sumažinti transmisijos komponentų susidėvėjimą.

 

Biudžetas: nustatykite realų smagračio pirkimo ir montavimo biudžetą. Atminkite, kad DMF paprastai yra brangesni nei SMF, o darbo sąnaudos gali skirtis priklausomai nuo jūsų vietos ir mechaniko įkainių.

 

Kreipkitės į ekspertus: jei turite klausimų ar neaiškumų dėl smagračio pasirinkimo ar montavimo, pasikonsultuokite su patikimu mechaniku arba automobilių specialistu. Jie gali suteikti asmeninių nurodymų pagal jūsų konkrečią transporto priemonę ir vairavimo poreikius.

 

Atidžiai apsvarstę šiuos veiksnius, galite priimti pagrįstą sprendimą dėl savo automobiliui tinkamo smagračio įsigijimo, užtikrinančio optimalų veikimą, ilgaamžiškumą ir sklandų vairavimo patirtį.

Sugedusio smagračio požymiai

 • Drebėjimas arba virpėjimas greitėjant: susidėvėjęs arba pažeistas smagratis gali sukelti sankabos slydimą, o tai gali sukelti vibraciją greitėjimo metu.
 • Triukšmingas sankabos įjungimas: jei smagratis yra pernelyg susidėvėjęs arba įtrūkęs, įjungiant sankabą gali sklisti šlifavimo arba dunksėjimo garsai.
 • Sunku perjungti pavaras: sugedęs smagratis gali trukdyti sklandžiai perjungti pavaras, todėl pavaras perjungti sunkiau, ypač greitėjant arba lėtėjant.

Smagračio keitimas

Smagračio keitimas yra sudėtinga užduotis, kuriai reikalingi specializuoti įrankiai ir žinios. Paprastai rekomenduojama, kad šį remontą atliktų kvalifikuotas mechanikas. Smagračio keitimo kaina skiriasi priklausomai nuo transporto priemonės, smagračio tipo ir darbo jėgos jūsų vietovėje.

 

Patarimai, kaip prižiūrėti smagratį:

 • Venkite staigių sankabos įjungimų: staigiai įjungus sankabą, smagratis per daug apkraunamas, o tai pagreitina nusidėvėjimą.
 • Nelaikykite kojos ant sankabos pedalo: Laikant koją ant pedalo, smagratis nuolat spaudžiamas, o tai lemia ankstyvą nusidėvėjimą.
 • Nedelsdami išspręskite sankabos problemas: jei pastebėjote sankabos slydimą ar kitas su sankaba susijusias problemas, nedelsdami jas pašalinkite, kad nepažeistumėte smagračio.

Kodėl verta rinktis daliubaze.lt smagračius automobiliui?

Daliubaze.lt yra Lietuvos internetinis mažmenininkas, kurio specializacija yra automobilių dalys, įskaitant smagračius įvairių markių ir modelių transporto priemonėms. Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti smagratį savo automobiliui iš Daliubažo. lt:

 

Platus pasirinkimas: jie siūlo platų gerbiamų prekių ženklų smagračių asortimentą, įskaitant vienos masės smagračius (SMF) ir dvigubos masės smagračius (DMF).

 

Konkurencingos kainos: Daliubaze. Įmonė stengiasi pasiūlyti konkurencingas savo produktų kainas, užtikrindama gerą kainos ir kokybės santykį. Smagratis kaina – patraukli kiekvienam.

 

Patogus apsipirkimas internetu: galite naršyti jų platų smagračių katalogą ir patogiai pateikti užsakymus patogiai savo namuose.

 

Greitas pristatymas: jie siūlo greitas pristatymo galimybes, kad smagratis jums būtų pristatytas greitai.

 

Klientų aptarnavimas: jų klientų aptarnavimo komanda gali padėti jums iškilus bet kokiems klausimams ar rūpesčiams dėl smagračio pasirinkimo ar užsakymo.

 

Teigiami klientų atsiliepimai: Daliubaze. Iš esmės ji turi teigiamų klientų atsiliepimų, rodančių jų pasitenkinimą produkto kokybe, kainomis ir klientų aptarnavimu.

 

Lengvas grąžinimas: jie turi be rūpesčių grąžinimo politiką, jei prireiktų grąžinti arba pakeisti smagratį.

 

Mes siūlome gerai žinomų gamintojų smagračius tarp jų yra :

 • “LuK”
 • “EXEDY”
 • “Valeo”
 • “Sachs”
 • “Ashika”
 • “Blue Print”
 • “Aisin”
 • “Japko”

Ir daugelį kitų žinomų gamintojų.

Apskritai, Daliubaze yra patikimas ir patogus smagračių įsigijimo variantas Lietuvoje. Jie siūlo platų pasirinkimą, konkurencingas kainas ir patikimą klientų aptarnavimą, todėl yra stiprus varžovas jūsų automobilių dalių poreikiams tenkinti. Tačiau prieš priimant galutinį sprendimą visada patartina palyginti kainas ir kelių mažmenininkų atsiliepimus.

Skaityti daugiau

Automobilis
Filtras

Pavadinimas

Gamintojas

Varžtų skaičius

Varžto galvutės / veržlės forma

Varžto galvutės Ø [mm]

Varžto ilgis [mm]

Vidinis stebulės skersmuo [mm]

Išorinis stebulės skersmuo [mm]

Sankabos prispaud. plokštės skylės skersmuo [mm]

Sankabos prispaud. plokštės išorinis skersmuo [mm]

Sankabos prispaud. plokštės tvirt. kiaurymių skaičius

Krumplių skaičius

Svoris [kg]

Vidinis skersmuo [mm]

Išorinis skersmuo [mm]

Montavimo angų skaičius

Aukštis [mm]

Sankabos tipas

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti