MENU
1

Stūmokliai

Automobilis nepasirinktas
Gamintojas---
Metai--- - ---
Kėbulas---
Kuro tipas---
Darb. tūris---
Galia--- kw / --- hp
---

Kokia yra stūmoklių funkcija ir kaip jie veikia?

Stūmokliai yra esminė variklio detalė, kuri perima ir atlieka variklio sukamąjį momentą nuo kuro deginimo kameros iki alkūninio veleno. Stūmoklių pagrindinė funkcija yra užtikrinti efektyvų ir sklandų perėjimą nuo degimo proceso iki mechaninio judėjimo. Tai yra neatskiriama variklio dalis, be kurios automobilis negalėtų judėti.

Kokios yra pagrindinės priežastys, kodėl variklio stūmokliai gali sugesti?

Variklio stūmokliai gali sugesti dėl įvairių priežasčių. Vienas iš pagrindinių veiksnių yra netinkamas tepalų lygis arba prasta jų kokybė. Jei stūmokliai neturi pakankamai tepalo arba tepalas yra senas ir susidėvėjęs, tai gali sukelti trintį ir sukelti gedimą. Todėl svarbu reguliariai tikrinti tepalų lygį. Tepalus rekomenduojame keisti kas 10 - 15 tūkstančių km.

Kaip išsirinkti tinkamus stūmoklius?

Skirtingi automobilių modeliai turi skirtingus stūmoklius, todėl norint išsiaiškinti koks variantas yra tinkamas, Daliubaze.lt puslapyje reikėtų filtro pagalba pasirinkti Jūsų automobilio markę,modelį, variklį ir į paieškos laukelį įvesti “stūmokliai”, sistema automatiškai parinks jūsų automobiliui tinkamą variantą.

 

Tik geriausios kokybės produkcija

Mes bendradarbiaujame tik su gerai žinomais ir patikimais gamintojais, kurie gaminą aukščiausios kokybės produkciją. Stūmokliai yra svarbus dalykas, todėl mes siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai gautų patikimą, kokybišką ir ilgai tarnaujantį produktą. Jūsų saugumas yra mūsų prioritetas, todėl mes atsakingai renkamės prekes, kurias siūlome savo klientams.

Patogus apsipirkimas ir pristatymas

Daliubazė.lt stengiasi užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą. Prekes pristatome visoje Lietuvoje į paštomatus per 2-3 d.d., o užsakius iki 17.30 val., jau kitą dieną jas galėsite atsiimti Šiauliuose, prekių atsiėmimo punkte.  Be to, užsakant už 150 Eur. pristatymas visoje Lietuvoje yra nemokamas!

Kitos pristatymo galimybės

Taip pat galima pasirinkti pristatymą autobusu ar kurjeriu į namus, tačiau šiems pristatymo būdams, nemokamas siuntimas negalioja.

Dėl pristatymo į Europą, Skandinaviją ar Ukrainą būtina susisiekti asmeniškai. Siuntimo kaina bus pridėta prie pirkinių krepšelio ir gali svyruoti nuo 10-50 Eur. siuntoms iki 30kg.

Daliubaze.lt - Jūsų patikimas auto dalių tiekėjas

Rinkitės Daliubaze.lt kaip patikimą auto dalių ir auto aksesuarų tiekėją ir būkite tikri, kad jūsų automobilis bus tvarkingas ir tarnaus nepriekaištingai. Mes pasirūpinsime Jūsų saugumu ir komfortu kiekvienoje kelionėje!

Skaityti daugiau

Automobilis

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti