MENU
1

Padangų slėgio davikliai

Automobilis nepasirinktas
Gamintojas---
Metai--- - ---
Kėbulas---
Kuro tipas---
Darb. tūris---
Galia--- kw / --- hp
---
Vožtuvas, padangų slėgio kontrolės sistema BH SENS Huf 73902025
2.53
(Kaina su PVM)
Yra 3 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Padangų slėgio kontrolės sistema KS TOOLS 149.1003
2.58
(Kaina su PVM)
Yra 2 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Padangų slėgio kontrolės sistema KS TOOLS 149.1002
3.26
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Vožtuvas, padangų slėgio kontrolės sistema BOSCH F026C00488
3.41
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Padangų slėgio kontrolės sistema KS TOOLS 149.1018
3.53
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Padangų slėgio kontrolės sistema KS TOOLS 149.1011
4.29
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Padangų slėgio kontrolės sistema KS TOOLS 149.1007
4.29
(Kaina su PVM)
Yra 8 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Vožtuvas, padangų slėgio kontrolės sistema CONTINENTAL/VDO A2C59517072
4.31
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Vožtuvas, padangų slėgio kontrolės sistema CONTINENTAL/VDO A2C59517073
4.40
(Kaina su PVM)
Yra 1 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Remonto komplektas, rato jutiklis (oro slėgio valdymo sist.) SCHRADER 5033
4.65
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Vožtuvas, padangų slėgio kontrolės sistema MEAT & DORIA 80101
4.92
(Kaina su PVM)
Yra 10 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema MOBILETRON TX-V005
4.99
(Kaina su PVM)
Yra 11 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Rato jutiklis, padangų slėgio kontrolės sistema MOBILETRON TX-V006
4.99
(Kaina su PVM)
Yra 11 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Vožtuvas, padangų slėgio kontrolės sistema BOSCH F026C00486
5.45
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.
Remonto komplektas, rato jutiklis (oro slėgio valdymo sist.) SCHRADER 5081M
5.66
(Kaina su PVM)
Yra 5 vnt.Pristatymas: 1-3d.d.

Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) jūsų automobiliui

 

Padangų oro slėgio kontrolės sistemos funkcija neapsiriboja tik padangų slėgio stebėjimu, bet veikiau apima jo reguliavimą optimaliais parametrais, kad vairavimas būtų efektyvus ir saugus. Prižiūrėdama ir reguliuodama padangų slėgį, ši sistema užtikrina tinkamą padangos ir kelio kontaktą, taip įtakodama geresnį transporto priemonės stabilumą, manevringumą ir kuro sąnaudas.

 

Padangų slėgio davikliai – jų svarba

 

Padangų slėgio davikliai, integruoti į padangų slėgio valdymo sistemą, taip pat žinomą kaip TPMS (Tire Pressure Monitoring Systems) nuolat stebi ir perduoda padangų slėgio duomenis realiuoju laiku į transporto priemonės borto kompiuterį. Greitai aptikdami bet kokius nukrypimus nuo rekomenduojamo padangų slėgio lygio, šie jutikliai padeda laiku įspėti vairuotoją, kad būtų galima greitai imtis korekcinių veiksmų. Jų tikslumas labai padeda išvengti galimų su padangomis susijusių nelaimių, įskaitant sprogimus ir protektoriaus susidėvėjimo nelygumus. Jutikliai leidžia vairuotojams palaikyti optimalų slėgį padangose ir užtikrinti sklandesnį, saugesnį ir efektyvesnį vairavimą. Slėgis padangose matuojamas “psi” (svarai į kvadratinį colį) arba “bar” (baros-svoris). Rekomenduojamas slėgis padangose skiriasi nuo jų dydžio ir yra nurodomas automobilio gamintojo. Dažniausiai - ant kuro bako dangtelio ar automobilio techninio naudojimo vadove-knygelėje. Rekomenduojamas padangų slėgis 2.1-2.6 bar, tačiau jis priklauso tiek nuo metų laiko (vasara-žiema), tiek nuo padangų ar automobilio gamintojo.

 

Tinkamo padangų slėgio palaikymas yra labai svarbus dėl įvairių priežasčių:

  • Saugumo didinimas. Tinkamai pripūstos  padangos užtikrina optimalų sukibimą, sumažina slydimo riziką, ypač esant nepalankioms oro sąlygoms.
  • Padidėjęs kuro efektyvumas. Atitinkamas padangų slėgis taupo degalus, nes per mažai pripūstos padangos gali padidinti pasipriešinimą riedėjimui.
  • Ilgesnis padangų tarnavimo laikas. Optimalus oro slėgis yra 2.1-2.6 bar arba toks, koks yra nurodytas automobilio techninio aptarnavimo knygelėje ar ant kuro bako dangtelio. Jis padangose užkerta kelią priešlaikiniam nusidėvėjimui, gali žymiai prailginti padangų tarnavimo laiką.

 

Reguliari padangų slėgio kontrolės sistemos priežiūra

 

Būtinybę palaikyti šios sistemos būklę pabrėžia galimos nukrypimo nuo nustatytų padangų slėgio pasekmės. Transporto priemonės eksploatavimas su netinkamai pripūstomis padangomis gali padidinti padangos sprogimo pavojų, prailginti stabdymo kelią, kas nepadės išvengti avarijos ir papildomų išlaidų.

 

Tinkamai veikianti padangų slėgio sistema nuolatos parodys esamą padangų slėgį, o jam nukritus, prietaisų skydelyje pasirodys įspėjamasis TPMS simbolis. Priklausomai nuo transporto priemonės, tai gali būti padangos skerspjūvio viduje esančio šauktuko simbolis, arba tiesiog šviečiantis žodis „TPMS“. Jei matote šį įspėjimą, būtina patikrinti padangų slėgį ir jas pripūsti, jei slėgis nukritęs žemiau rekomenduojamos normos.

  

Padangų oro slėgio davikliai internetu

 

Kokybiškesni padangų oro slėgio davikliai užtikrina ne tik tikslius ir patikimus slėgio rodmenis, bet ir sistemos ilgaamžiškumą bei atsparumą.


Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų padangų slėgio jutiklių asortimentą, skirtą įvairių markių ir modelių transporto priemonėms. Padangų slėgio jutiklių kaina gali varijuoti nuo labai ekonomiškų variantų iki brangesnių alternatyvų. Suprantame padangų slėgio stebėjimo tikslumo ir suderinamumo svarbą, todėl pasirinkimas apima:

- Tiesioginius TPMS: šie jutikliai tiesiogiai matuoja oro slėgį padangos viduje ir perduoda šiuos duomenis į transporto priemonės borto kompiuterį, pateikdami tikslius ir realiu laiku rodomus rodmenis.

- Netiesioginius TPMS: naudodami transporto priemonės stabdžių antiblokavimo sistemą (ABS) padangų sukimosi greičiui stebėti, šie jutikliai netiesiogiai nustato nepakankamą pripūtimą, lygindami atskirų ratų greitį.


Visa tai ir dar daugiau mūsų internetinėje parduotuvėje daliubaze.lt!

 

Skaityti daugiau

Automobilis
Filtras

Pavadinimas

Gamintojas

Ilgis [mm]

Svoris [kg]

Svoris [g]

Varžtų skaičius

Siūlome didmenines autodalių kainas visiems! Jei nerandate detalės svetainėje, rašykite arba skambinkite telefonu +37065322553.

 

 
× Uždaryti